0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Iliustruotoji trumpa laiko istorija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-04-20 Donata

Rekomenduoju 100%! Super visų laikų knyga! Tiek daug žinių, kurios itin lengvai suprantamos kiekvienam.


Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 13.99 SoldOut

Knygos " Iliustruotoji trumpa laiko istorija" aprašymas

1988-tais metais išleista fiziko Stephen Hawking „Trumpa laiko istorija“ tapo absoliučiu tarptautiniu bestseleriu ir pakėlė kartelę visiems mokslo populiarinimo knygas kuriantiems rašytojams. Visgi knyga pasirodė kietokas riešutėlis kai kuriems skaitytojams, todėl autorius papildė savo leidinį ir įtraukė itin informatyvių iliustracijų. „Iliustruotoji trumpa laiko istorija“ – dar platesnės durys į kvapą gniaužiančius Visatos tyrinėjimus.

Teigiama, kad Stephen Hawking yra vienas įtakingiausių mūsų laikų mąstytojų ir mokslininkų, savo atradimų svarba nenusileidžiantis Albert Einstein. Stephen Hawking – intelektualinė ikona. Jis žinomas ne tik dėl savo idėjų avantiūrizmo, bet ir aiškumo bei sąžiningumo, kuriais jas išreiškia. Šioje knygoje autorius atskleidžia pažangiausius teorinės fizikos atradimus, kurie patrauklumu dažnai nenusileidžia grožinei literatūrai. Stephen Hawking geba fizikos nesimokiusiems žmonėms paprastai paaiškinti principus, kurie veikia mūsų Visatą.

„Iliustruotoji trumpa laiko istorija“ yra parašyta puikiai suprantamu, neretai žaismingu stiliumi. Autorius nagrinėja daugelį žmonių dominančias temas. Kas yra laikas ir ar jis kada nors baigsis? Ar Visata kažkada prasidėjo ir kas buvo prieš tai? Ar Visata keičiasi? Ar įmanomos yra kelionės laiku? Kas yra juodosios skylės? Profesorius Stephen Hawking dalinasi savo žiniomis ir kviečia skaitytojus į nepaprastą kelionę per erdvę ir laiką. Gausios iliustracijos, palydoviniai vaizdai bei nuotraukos padės geriau paaiškinti šią kelionę į šiek tiek siurrealistinę mokslo šalį.

„Iliustruotoji trumpa laiko istorija“ – klasikinis kosmologijos tyrimas apimantis skyrius apie juodąsias skyles, besiplečiančią visatą, neapibrėžtumo principą, Albert Einstein reliatyvumo teoriją, bei visatos kilmę ir likimą.

Stephen Hawking gimė 1942-tais metais išsilavinusioje šeimoje – jo tėvas buvo biologijos mokslų daktaras, o mama baigusi filosofijos, ekonomikos ir politikos studijas. Tėvai visada pabrėžė mokslo svarbą ir skatino mokytis. Stephen Hawking Kembridžo universitete apsigynė fizikos mokslų daktaro laipsnį ir čia iki pat mirties dirbo profesoriumi. Būdamas vos 21 metų amžiaus fizikas sužinojo, kad serga amiotrofine lateraline skleroze. Ši liga prikaustė mokslininką prie neįgaliųjų vežimėlio, o į gyvenimo pabaigą jis galėjo bendrauti tik judindamas vieną veido raumenį. Visgi ši liga nesutrukdė jam aktyviai dalyvauti mokslo gyvenime. Stephen Hawking parašė aštuonias mokslo populiarinimo knygas.

Iš anglų kalbos vertė dr. Alina Momkauskaitė, VU Teorinės fizikos ir astronomijos instituto mokslo darbuotoja.


  • Autorius: Stivenas Hokingas (Stephen Hawking)
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9789955139836
  • Vertėjas: Alina Momkauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-04-20

Rekomenduoju 100%! Super visų laikų knyga! Tiek daug žinių, kurios itin lengvai suprantamos kiekvienam.

2021-04-15

Tai mano pirmoji knyga iš mokslo populiarinimo kategorijos. Pasirinkau ją neveltui, juk tai viena iš perkamiausių knygų pasaulyje! Ji tikrai informatyvi, įtraukianti ir visai nesudėtingai suviokiama. Šioje knygoje nėra matematinių lygčių, ir tai yra geriausias knygos dalykas (nesugadino noro skaityti, nepermoksliška). Ši knyga yra tokia paprasta, kad ją gali suprasti bet kas, turintis pagrindinių mokslo žinių.

Parašykite atsiliepimą apie " Iliustruotoji trumpa laiko istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Stivenas Hokingas (Stephen Hawking) parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą " Iliustruotoji trumpa laiko istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos " Iliustruotoji trumpa laiko istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos " Iliustruotoji trumpa laiko istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą " Iliustruotoji trumpa laiko istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stivenas Hokingas (Stephen Hawking) tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su " Iliustruotoji trumpa laiko istorija" perkama kartu