Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Įmonės verslo apskaitos kompiuterizavimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 7.79 SoldOut

Knygos „Įmonės verslo apskaitos kompiuterizavimas“ aprašymas

Mokomoji knyga "Įmonės verslo apskaitos kompiuterizavimas" skirta finansines apskaitos įgūdžių įtvirtinimui. Ji rekomenduojama studentams, susipažinusiems su finansinė apskaitos pagrindais, tačiau dar neturintiems darbo patirties kompiuterizuotoje apskaitoje.

Ši metodinė medžiaga skirta ne tik apskaitos būsimiems specialistams (siekiantiems gauti sisteminių žinių apie įmonių kompiuterizuotos apskaitos tvarkymą), bet ir bendrovių buhalterių darbui tobulinti. Leidinyje analizuojamas apskaitos tvarkymas su programa Excel.Parašykite atsiliepimą apie „Įmonės verslo apskaitos kompiuterizavimas“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Apskaitos knygos

Regina Misevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Įmonės verslo apskaitos kompiuterizavimas“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Įmonės verslo apskaitos kompiuterizavimas“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Įmonės verslo apskaitos kompiuterizavimas“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Įmonės verslo apskaitos kompiuterizavimas“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regina Misevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Įmonės verslo apskaitos kompiuterizavimas“ perkama kartu