Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Intelekto olimpiada jaunimui

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 9.15 SoldOut

Knygos „Intelekto olimpiada jaunimui“ aprašymas

Tai intelekto koeficiento (IQ) testų knyga, supažindinanti su galimais testų klausimais ir uždaviniais. Leidinyje aiškinami užduočių sprendimo būdai, pateikiami parengiamasis ir kontrolinis testai su atsakymais.
Ši knyga siekia dviejų tikslų. Pirmiausia ji padės suprasti, kas yra intelektas, moksliškai paaiškins, kas yra įgimta, o kas išugdoma. O pagrindinis knygos tikslas – padėti pagerinti testo rezultatus. Apie tokias galimybes daugiau sužinosite antrame skyriuje. Gerai susipažinę su testais Jūs papildomai pelnysite daugiau nei aštuonis taškus.

  • Autorius: Erwin Brecher
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 1998
  • Knygos puslapių skaičius: 92
  • ISBN ar kodas: 9986-805-44-9

Parašykite atsiliepimą apie „Intelekto olimpiada jaunimui“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Intelekto olimpiada jaunimui“, Erwin Brecher. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erwin Brecher su knyga „Intelekto olimpiada jaunimui“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Intelekto olimpiada jaunimui“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erwin Brecher. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Intelekto olimpiada jaunimui“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Intelekto olimpiada jaunimui“ perkama kartu