⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įrėminta tapatybė: Lietuvos rašytojai tautų draugystės imperijoje

Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Įrėminta tapatybė: Lietuvos rašytojai tautų draugystės imperijoje" aprašymas

Taikant sociopolitinę perspektyvą šiame darbe "Įrėminta tapatybė : Lietuvos rašytojai tautų draugystės imperijoje" nagrinėjamas Lietuvos sovietinių rašytojų santykis su nacionaliniais procesais sovietmečiu, pagrindinį dėmesį skiriant nacionalizmo „nudrenavimui“, etninio partikuliarizmo plėtojimui sovietmečio sąlygomis, jo santykiui su sovietiniu universalizmu ir centro intervencionistine politika. Rašytojų pavyzdžiu parodoma kultūros elito svarba sistemos valdymui sovietinėje periferijoje, kylančios įtampos įvairiais sovietmečio laikotarpiais, taip pat jų strategijos reaguojant į daugiatautei visuomenei skirtas „tautų suartėjimo“ iniciatyvas ir sovietinę modernizaciją.
Tyrime išryškėja, kokius panašumus ir skirtumus turėjo mieželaitiškoji ir marcinkevičiškoji linijos, kiek jos buvo palankios centro politikai ir partikuliarizmo skatinimui, kuo buvo charakteringos Antano ir Tomo Venclovų, Marcelijaus Martinaičio, Grigorijaus Kanovičiaus, Icchoko Mero, Igorio Kašnickio ir kitų literatų trajektorijos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Įrėminta tapatybė: Lietuvos rašytojai tautų draugystės imperijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Įrėminta tapatybė: Lietuvos rašytojai tautų draugystės imperijoje", Vilius Ivanauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vilius Ivanauskas su knyga "Įrėminta tapatybė: Lietuvos rašytojai tautų draugystės imperijoje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Įrėminta tapatybė: Lietuvos rašytojai tautų draugystės imperijoje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilius Ivanauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Įrėminta tapatybė: Lietuvos rašytojai tautų draugystės imperijoje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Įrėminta tapatybė: Lietuvos rašytojai tautų draugystės imperijoje" perkama kartu