0

Iš kaimo gyvenimo (su barškučiu)

  • Nuolaida knygai -56%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 7,79 €*
Sutaupote: 4.30 € (56%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Iš kaimo gyvenimo (su barškučiu)

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 16x19, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9789955229735

2021-02-28 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Iš kaimo gyvenimo (su barškučiu)" aprašymas

Kas šioje knygutėje gyvena? Ogi kaimo gyvūnai! Kaime gyvenimas visada virte verda. Vos prašvitus gaidelis visus iš miego kelia ir ragina kibti į darbus. Apsilankykime kaime ir pažiūrėkime, ką veikia gyvuliukai.

Parašykite atsiliepimą apie "Iš kaimo gyvenimo (su barškučiu)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Iš kaimo gyvenimo (su barškučiu), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Iš kaimo gyvenimo (su barškučiu) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Iš kaimo gyvenimo (su barškučiu). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Iš kaimo gyvenimo (su barškučiu) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Iš kaimo gyvenimo (su barškučiu)" perkama kartu