0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išeik į pensiją jaunas, išeik į pensiją turtingas. Kaip greitai praturtėti ir išlikti turtingam

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-09-15 Silvestras

vos tik pradejau skaityti sita knyga ir pradejau galvoti apie turtus nu siaip as jau seniau jau galvojau kaip man reikes prasiverst gyvinime ,bet kaip perskaiciau sita knyga tai supratau jog geram gyvenimui nereikia turėti pinigu reikia turėti proto.


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 11.56 SoldOut

Knygos "Išeik į pensiją jaunas, išeik į pensiją turtingas. Kaip greitai praturtėti ir išlikti turtingam" aprašymas

Iš anglų kalbos vertė Judita Jurgelionienė.
Ši knyga – tai autorių istorija apie tai, kaip jie, pradėję nuo nulio, praėjus mažiau nei dešimčiai metų pasitraukė iš verslo būdami finansiškai nepriklausomi.
Raskite galimybių įgyvendinti tai savo gyvenime!
Jei jūs neplanuojate sunkiai dirbti visą savo gyvenimą, ši knyga skirta jums.
Tai kodėl gi neišėjus į pensiją jaunam ir turtingam?

Ši knyga skirta visiems, norintiems labiau kontroliuoti savo pinigus ir gauti didesnes negu vidutines vidutinių investuotojų pajamas. Tikslių nurodymų, ką daryti, knygoje nerasite... nes ką ir kaip darysite, kad praturtėtumėte, priklausys tik nuo jūsų... tačiau knyga padės suprasti, kodėl kai kurie investuotojai mažiau rizikuodami ir mažiau investuodami gauna daug didesnes pajamas negu vidutiniai investuotojai, be to, daug greičiau.
Devyniasdešimt procentų investuotojų yra vidutiniai, todėl jiems geriausia taupyti ir investuoti į investicinius bei pensijų fondus. Ši knyga skirta likusiems dešimčiai procentų – tiems, kurie nori tapti profesionaliaisiais investuotojais ir padidinti pajamas iš investicijų bei paspartinti finansinių portfelių augimą.
Dėkojame
Robertas T. Kijosakis
Šeron L. Lechter2011-09-15

vos tik pradejau skaityti sita knyga ir pradejau galvoti apie turtus nu siaip as jau seniau jau galvojau kaip man reikes prasiverst gyvinime ,bet kaip perskaiciau sita knyga tai supratau jog geram gyvenimui nereikia turėti pinigu reikia turėti proto.

2007-11-13

labai gera dar viena Kijosaki knyga. Rekomenduoju perskaityti!

Parašykite atsiliepimą apie "Išeik į pensiją jaunas, išeik į pensiją turtingas. Kaip greitai praturtėti ir išlikti turtingam"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Išeik į pensiją jaunas, išeik į pensiją turtingas. Kaip greitai praturtėti ir išlikti turtingam", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Išeik į pensiją jaunas, išeik į pensiją turtingas. Kaip greitai praturtėti ir išlikti turtingam" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Išeik į pensiją jaunas, išeik į pensiją turtingas. Kaip greitai praturtėti ir išlikti turtingam" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Išeik į pensiją jaunas, išeik į pensiją turtingas. Kaip greitai praturtėti ir išlikti turtingam"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Išeik į pensiją jaunas, išeik į pensiją turtingas. Kaip greitai praturtėti ir išlikti turtingam" perkama kartu