0

Išminties gijos

  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 7,99 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Išminties gijos

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x16, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 288
  • ISBN ar kodas: 9789955215011

2020-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Per visą pasaulio istoriją turime daugybę išmintingų ir įžvalgių mąstytojų, filosofų, rašytojų, kurių išmintis keliauja iš kartos į kartą. Knygoje „Išminties gijos“ surinktos gražiausios, svarbiausios ir giliausios mintys apie meilę, laimę ir gyvenimo prasmę.


„Išminties gijos“ – tai tikras minčių lobynas – posakiai, aforizmai, sentencijos. Tai žinomų rašytojų, poetų, filosofų, menininkų ar kitų iškilių žmonių pasisakymai apie mūsų gyvenimo prasmę ir kelią, kurį turime nueiti, apie visų trokštamą meilę ir laimę, žmonių santykius ir subtilias jų sielos paslaptis, apie draugystę, ištikimybę, šeimą, taip pat apie tikslą šioje žemėje – apie darbus, mokslus ir kūrybą.


Nėra tokio žmogaus, kuris nesimėgautų stabtelėdamas dažnai ties vienu vieninteliu sakiniu, kad suvoktų, kiek išminties ir tiesos sukoncentruota vos keliuose tiksliuose žodžiuose. Tai gebėjimas, kurį jau nuo Antikos laikų išmintingieji ugdė savyje, mokė jo vaikus, o šį talentą įvaldžiusieji iki šių dienų žinomi ir gerbiami.


Knyga „Išminties gijos“ – ne tik gera dovana kiekvienam, mėgstančiam grožį ir ieškančiam atsakymų, bet ir puiki savigalbos knyga, jei abejojate savimi ir norite išmintingų patarimų.


Knyga atspausdinta ant itin kokybiško popieriaus, puošta auksiniais žėručiais, su juostele. Tačiau žavi ne tik knygos išorė, bet turtingas ir jos vidus. Čia rasite pagal tematiką suskirstytas mintis apie laimę, meilę, protą, įpročius, moteris ir vyrus, gyvenimą ir mirtį, pasitikėjimą savimi bei savivertę, draugystę.


Įkvėpimo ir tikėjimo suteiks talentingo italų dailininko Leonardo da Vinčio, Romos filosofo Senekos, vokiečių filosofo Martino Heidegerio, kinų mąstytojo Konfucijaus, persų poeto Rumio, kinų filosofo Lao Dze, lietuvių poetės Salomėjos Nėries, prancūzų rašytojų Fransua de Larošfuko, Fransua Rablė, Gi de Mopasano ir kitų didžių mintys.

Nuo Antikos laikų iki XXI amžiaus, nuo Europos iki Amerikos ir Azijos – išmintis keliauja per žemynus, vandenynus ir laiką, ji priklauso visiems, todėl semtis jos gali kiekvienas.


„Išmintis – patirties duktė“, sakė Leonardas da Vinčis. Tačiau, kodėl nepasisėmus išminties, kurią jau sukaupė kitų patirtis? Tuomet jau kur kas drąsiau ir užtikrinčiau galima priimti savąją. 


Turinys


Išmintis - patirties duktė / 7

Nėra didesnio malonumo nei mėgavimasis protu / 41

Kiekvienas yra nelaimingas tiek, kiek tiki toks esąs / 61

Laimė - trumpa stotelė tarp „per mažai" ir „per daug" / 81

Nugalėti blogus įpročius galima tik šiandien, o ne rytoj / 109

Amžinasis moteriškumas visada taurino kilniausius vyrus / 129

Te kerštas sugalvoja bausmę tam, Kuris draugystę panaudos piktam / 153

Nėra didesnės nelaimės, kaip nežinoti savo aistros ribų / 173

Meilė - galinga burtininkė: ji pasaulį gali dangum arba pragaru paversti / 199

Santuoka - tai vienintelis karas, per kurį miegate su savo priešu / 237

Kiekvienas žmogus vertas lygiai tiek, kiek pats save įvertina / 253

Gyvenimas - tai kalnas: kopiame lėtai, žemyn lipame greitai / 269

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu