0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Išminties sąjūdis ir raštija

Kaina internetu: 2,89 €
Kaina knygyne: 3,29 €*
Sutaupote: 0.40 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Išminties sąjūdis ir raštija


2021-06-30 2.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išminties sąjūdis ir raštija" aprašymas

Knygelėje nagrinėjama išminties raštija Senajame testamente, kūrimo teologija ir išganymo istorijos teologija. Ypatingas dėmesys čia skiriamas „Patarlių knygos“ ir „Siracido knygos“ sveikos nuovokos išminčiai, „Koheleto knygos“ ir „Jobo knygos“ nerimo išminčiai ir „Psalmynui“ – Senajam Testamentui giesmėje.Parašykite atsiliepimą apie "Išminties sąjūdis ir raštija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išminties sąjūdis ir raštija, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Rubšys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Rubšys su knyga Išminties sąjūdis ir raštija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išminties sąjūdis ir raštija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Rubšys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išminties sąjūdis ir raštija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Išminties sąjūdis ir raštija" perkama kartu