Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Istorijų pasakotojos paslaptis (knyga su defektais)

Kaina: 3,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Istorijų pasakotojos paslaptis (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

USA Today ir The Washington Post bestseleris!

„Galbūt sužinojusi apie moterį, nutolusią nuo manęs vos per vieną kartą, gyvenusią man neįsivaizduojamą ar nesuprantamą gyvenimą, išblaivėsiu. Naivumas mane kausto. Gėda prisipažinti, kad mano pasaulis taip aptemo, jog visur matau tik juodumą. Prisiminusi praeitį, galiu pasakyti, kad visi vengiame to, ko neįstengiame pažinti. Tačiau tai – tik pasiteisinimas. Mano senelės skausmas atrodo nesuvokiamas, bet jos stiprybė įkvepia. Palyginti su ja, aš esu silpna. Nors ir kaip tikėjau savo stiprybe, turiu kukliai prisipažinti, kad jos man labai trūksta. Galiu tik stengtis būti geresnė pasaulio pilietė ir moteris. Ką tai reiškia, vis dar tebėra paslaptis, tačiau aš jau žengiau pirmą šios kelionės žingsnį ir laukiu, kur ji mane nuves. Keliaudama galbūt ko nors išmoksiu.
Galbūt mano vilties žiburėlis neužges.“

Žurnalistė Džėja po trečio persileidimo visiškai palūžta, jos santuoka ima byrėti. Gelbėdamasi nuo skausmo ji palieka Niujorką ir keliauja į tėvų gimtinę Indiją. Čia tikisi ne tik surasti ramybę, bet ir išsiaiškinti, kodėl mama visą gyvenimą buvo apimta nepaaiškinamo liūdesio ir nė karto į Indiją negrįžo – net atsisveikinti su mirštančiu tėvu.

Indijoje Džėja sutinka Ravį, buvusį senelės tarną ir ištikimą draugą. Jo papasakota istorija atveria šeimos paslapčių lobyną, kurio didžiausias brangakmenis – Džėjos senelė Amiša.

Tais laikais, kai šalį valdė britai, Amišai buvo lemta tapti klusnia žmona ir gera motina. Tačiau jauna moteris troško daugiau: jos galvoje gimdavo nuostabūs pasakojimai ir ji svajojo užrašyti juos anglų kalba, kurios išmokti galėjo tik britų mokykloje. Bet kaip siekti savo svajonės, kai tam prieštarauja negailestingi papročiai ir net šeima?

Su dešimtmečius saugota Amišos paslaptimi Džėja gauna neįkainojamą palikimą. Ir jos gyvenimas jau niekada nebebus toks, koks buvo...

Diplomuota teisininkė Sejal Badani metė savo profesiją, kad visą laiką galėtų rašyti. Ji yra „ABC / Disney" ir CBS rašymo draugijų programų finalininkė. Kai nekuria, mėgsta skaityti, važinėti dviračiu vandenyno pakrante, keliauti ir mokyti miniatiūrinį savo šuniuką Morkį neslėpti kojinių po lova (iki šiol jai niekaip tai nepavyksta). Fone nuolat skamba Bruce'o Springsteeno, Beyoncé ir Edo Sheerano dainos.


  • Autorius: Sejal Badani
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098233360-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Istorijų pasakotojos paslaptis (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Istorijų pasakotojos paslaptis (knyga su defektais)", Sejal Badani. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sejal Badani su knyga "Istorijų pasakotojos paslaptis (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Istorijų pasakotojos paslaptis (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sejal Badani. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Istorijų pasakotojos paslaptis (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Istorijų pasakotojos paslaptis (knyga su defektais)" perkama kartu