Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Itin jautrus vaikas (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-05-31 7.39 SoldOut

Knygos „Itin jautrus vaikas (knyga su defektais)“ aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Apie itin jautrius asmenis kalbanti ir rašanti psichologė Elaine N. Aron knygoje „Itin jautrus vaikas: kaip padėti mūsų vaikams gyvuoti, kai pasaulis juos stelbia“ pasakoja apie itin jautrių vaikų gyvenimą ir tėvų galimybes jiems padėti.

Knyga „Itin jautrus vaikas: kaip padėti mūsų vaikams gyvuoti, kai pasaulis juos stelbia“ yra puikus vadovas tėvams ar globėjams, auginantiems itin jautrius vaikus. Išleidusi bestseleriu tapusią knygą apie itin jautrius asmenis E. Aron tapo pirmąja, aiškiai apibūdinusia įgimtą perdėtą jautrumą ir atskleidusia, kaip šis bruožas veikia žmonių gyvenimus. Maždaug 20 procentų visų žmonių gimsta itin jautrūs, todėl šį kartą autorė skiria visą dėmesį itin jautriems vaikams, kurie atitinka itin jautrių suaugusiųjų apibūdinimą ir augdami susiduria su išskirtiniais iššūkiais.

Knygoje „Itin jautrus vaikas: kaip padėti mūsų vaikams gyvuoti, kai pasaulis juos stelbia“ autorė remiasi savo ilgamete patirtimi psichiatrijos srityje. Ji taip pat tyrinėjo vaikų temperamentą ir knygoje pasakoja, kokie jautrūs, subtilūs, mąslūs ir pažeidžiami gali būti vaikai. Daugelis itin jautrių vaikų savybių gali lemti, jog jie užaugs protingi, sąmoningi ir kūrybingi, tačiau netinkamas auklėjimas ir mokymas gali paversti juos išskirtinai droviais ar baikščiais.

Labai nedaug tėvų ir mokytojų supranta kitokio vaikų elgesio kilmę ir, deja, dažnai itin jautrūs vaikai sulaukia netinkamo, net labai neigiamo vertinimo, o kartais netgi diagnozių. Dažnai itin jautriems vaikams visai neteisingai nustatomi dėmesio sutrikimai. Vis dėlto tinkamai auginami jautrūs vaikai į tokius sutrikimus yra linkę ne daugiau nei kiti, jie gali augti laimingi, sveiki ir puikiai prisitaikyti prie aplinkos.

Novatoriškoje knygoje „Itin jautrus vaikas: kaip padėti mūsų vaikams gyvuoti, kai pasaulis juos stelbia“ tėvai ras naudingų testų, kurie padės geriau pažinti savo vaikus, taip pat mokslinių tyrimų, padėsiančių suprasti, kas yra tas itin didelis jautrumas ir, žinoma, patarimų. Autorė atskiruose skyriuose aptaria skirtingų amžiaus grupių bruožus – nuo naujagimių iki paauglių ir visiems bendras patirtis:

- Iššūkiai, laukiantys tėvų, auginančių itin jautrų vaiką;
- Keturios svarbiausios taisyklės tėvams;
- Kaip nuraminti itin jautrius vaikus;
- Kaip padėti itin jautriems vaikams išgyventi nejautriame pasaulyje;
- Kaip padėti vaikui mėgautis mokyklos ir draugysčių patirtimis.

„E. Aron siūlo naudingus patarimus, kurie tiks ir itin jautriems ir nejautriems tėvams, besirūpinantiems savo vaiko vystymusi nuo kūdikystės iki paauglystės.“
Publishers Weekly

„Knyga padės kuriant geresnius santykius su savimi ir savo vaikais, išmokys džiaugtis tomis savybėmis, kurias gauname kaip likimo iššūkį ir dovaną.“
VšĮ Psichologinių konsultacijų centras, psichoterapeutė Ivona Staškevičienė ir dr. Agnė Jurgaitytė-Avižinienė

Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius


  • Pavadinimas originalo kalba: The Highly Sensitive Child
  • Autorius: Elaine N. Aron
  • Serija: Leidyklos SOFOKLIS knygos kūnui ir dvasiai
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094443237-BR
  • Vertėjas: Edmundas Juškevičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie „Itin jautrus vaikas (knyga su defektais)“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Elaine N. Aron pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Itin jautrus vaikas (knyga su defektais)“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Itin jautrus vaikas (knyga su defektais)“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Itin jautrus vaikas (knyga su defektais)“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Itin jautrus vaikas (knyga su defektais)“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Elaine N. Aron tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Itin jautrus vaikas (knyga su defektais)“ perkama kartu