0

Izraelis ir jo žmonės

  • Nuolaida knygai -26%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 11,99 €
Knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2017-12-04 Alda

Nors niekada nebuvau Izraelyje, daug sužinojau apie šią šalį. Knyga informatyvi ir gausiai iliustruota, rekomenduoju!

Informacija

Izraelis ir jo žmonės

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786098105414

2020-06-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Živilė Juonytė – Izraelio visuomenės ir politikos specialistė, straipsnių ir paskaitų apie Izraelį autorė, kurį laiką gyveno Izraelyje, su aukščiausiu pagyrimu baigė magistro studijas Jeruzalės Hebrajų universitete, savanoriavo Izraelio kariuomenėje pagal užsieniečiams skirtą programą.

Europos, Azijos ir Afrikos kryžkelėje įsikūręs Izraelis skaičiuoja tūkstantmečius. Tai šalis su ilga ir turtinga istorija, be kurios neegzistuotų visa judėjo-krikščioniškoji Vakarų civilizacija. Izraelio visuomenė stebina žmonių ir kultūrų įvairove: čia sutiksite iš Europos kilusių žydų aškenazių ir Rytų žydų mizrachių, religingų ir pasauliečių, arabų ir drūzų.
Knygoje "Izraelis ir jo žmonės|" taip pat susipažinsite su žydiška virtuve ir šventėmis, sužinosite apie įspūdingiausias šalies vietas ir gamtos stebuklus, rasite patarimų, ką aplankyti Jeruzalėje, Tel Avive, Haifoje ir kt. Leisitės į kelionę prie Negyvosios jūros, Kinereto ežero, po dykumas ir nacionalinį parką. Nors Izraelyje gausu istorinių paminklų ir gamtos stebuklų, didžiausias šios šalies turtas neabejotinai yra žmonės. Izraelyje kiekvienas keliautojas atras ką nors įdomaus ir vertingo, tad drauge leiskimės į pažinimo kelionę!

"Kiekvienam, norinčiam iš arčiau pažinti Izraelio valstybę ir visuomenę, ši knyga – svarbi pakeleivė. Izraelis mums nėra tik tolima šalis – joje gyvena didžiulė litvakų bendruomenė, susijusi su Lietuva. Kartu tai ir valstybė, kuri, kaip ir nepriklausoma Lietuva, yra tikras geopolitinis stebuklas, gimęs nepaisant visų priešiškų faktorių. Mudviejų pažintis atskleidė, kaip nuoširdžiai, aistringai ir giliai Živilė stengėsi pažinti šią šalį. Neabejoju, kad parašyti tokią knygą Živilė yra tinkamiausia autorė."
Bernardinai.lt
vyr. redaktorius Donatas Puslys

"Jei planuojate leistis į kelionę po šią šalį ar domitės jos šiandiena – knyga padės susidaryti platų panoraminį vaizdą ir įkvėps gilintis toliau. Esu tikra, kad lengvas ir patrauklus autorės rašymo stilius patiks plačiam Lietuvos skaitytojų ratui."
Lietuvos Respublikos kultūros atašė Izraelio Valstybėje
Elena Keidošiūtė

2017-12-04

Nors niekada nebuvau Izraelyje, daug sužinojau apie šią šalį. Knyga informatyvi ir gausiai iliustruota, rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu