TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Jaunimas ir šiuolaikinis pasaulis. Socialinių patirčių įžvalgos. Ekonominės ir socialinės politikos studijos IV

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.19 SoldOut

Knygos "Jaunimas ir šiuolaikinis pasaulis. Socialinių patirčių įžvalgos. Ekonominės ir socialinės politikos studijos IV" aprašymas

Mokslinių straipsnių rinkinyje aptariami įvairūs sąlyčio su šiuolaikiniu pasaulio aspektai, parodantys jauno žmogaus pasirinkimo, vertybių nuostatų ir socialinio tapatumo paieškos.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jaunimas ir šiuolaikinis pasaulis. Socialinių patirčių įžvalgos. Ekonominės ir socialinės politikos studijos IV"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jaunimas ir šiuolaikinis pasaulis. Socialinių patirčių įžvalgos. Ekonominės ir socialinės politikos studijos IV", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Jaunimas ir šiuolaikinis pasaulis. Socialinių patirčių įžvalgos. Ekonominės ir socialinės politikos studijos IV" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jaunimas ir šiuolaikinis pasaulis. Socialinių patirčių įžvalgos. Ekonominės ir socialinės politikos studijos IV" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jaunimas ir šiuolaikinis pasaulis. Socialinių patirčių įžvalgos. Ekonominės ir socialinės politikos studijos IV" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jaunimas ir šiuolaikinis pasaulis. Socialinių patirčių įžvalgos. Ekonominės ir socialinės politikos studijos IV" perkama kartu