0

Juodoji nuotaka

  • Nuolaida knygai -32%
Internetu: 11,99 €
Knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 5.50 € (32%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Juodoji nuotaka

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786094442667

2020-07-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kerinčiame romane „Juodoji nuotaka“ susipina senos kilmingos airių giminės trijų kartų paslaptys.


Galagerių šeima jau septynis šimtus metų Diprajaus pilį vadina namais. Miškų ir kalnų apsuptame slėnyje išdidžiai stūksanti pilis netrukus bus parduota nacionaliniam paveldo fondui. Kara Rajan pasamdoma, kad prieš pardavimą inventorizuotų didžiulę istorinę pilies biblioteką. Tačiau sutikusi dabartinį pilies vikontą Eideną Galagerį, ji supranta, kad jos laukia kur kas sudėtingesnė užduotis nei tikėjosi.


Prieš du dešimtmečius pilyje buvo žiauriai nužudyti Eideno tėvai. Tai įvykis, kuris taip ir liko neišaiškintas, tačiau visai neseniai jo ėmėsi naujas detektyvas, pasiryžęs galų gale išsiaiškinti tiesą. Neįprasta poros žūtis primena dar vieną pilyje nutikusią tragediją – maždaug prieš šimtą metų 23-ejų Dženė nušoko nuo bokšto, palikdama savo vyrą Evaną ir sūnų. Po to dingo ir Evano rankraštis, kuriame jis pasakojo apie Juodosios nuotakos legendą...


Nors apie šiuos nutikimus žinoma labai mažai, tačiau jie visi vienaip ar kitaip būdavo siejami su Juodąja nuotaka – vietine legenda apie pavojingą moterį, kurios pyktis ir pagieža vis dar persekioja pilies gyventojus.

 

Praeitis netikėtai pasiveja dabartį. Keistos užuominos Karai vis labiau perša mintį, kad nežinomos jėgos niekaip nepaleidžia Galagerių šeimos. Paslaptys po truputį ima aiškėti ir Kara artėja prie atsakymų, kurių ieško ir prie... Eideno. Tačiau ar gali ji tapti kita Juodosios nuotakos auka?


Įtampa, romantika, šimtmečius saugomų paslapčių tamsa ir netikėti žmonių likimai – „Juodoji nuotaka“ neleis atsikvėpti.„Netikėta kelionė po praeitį papasakota meistriškai jungiant istorinį ir šiuolaikinį žanrus. Išraiškingas, romantiškas ir įtemptas romanas“.


Library Journal

 

„Tamsesnė ir šaltesnė atmosfera nei šiame gotiškame romane neįmanoma. L. Andersen rankovėje slepia daugybę staigmenų ir išlaiko skaitytojo susidomėjimą iki pat įtampos kupinos pabaigos“.

Publishers Weekly

 

Laura Andersen – amerikiečių rašytoja, garsios trilogijos apie Anglijos karalius autorė. „Juodoji nuotaka“ – pirmoji jos knyga, išversta į lietuvių kalbą. Autorė studijavo anglų kalbą ir Didžiosios Britanijos istoriją. Ji sako, jog istorinių romanų skaitymas ir rašymas leidžia jai keliauti laiku, nepatiriant to meto nepatogumų, pvz., elektros ar kanalizacijos nebuvimo.


Rašytoja mėgsta keliauti, skaityti knygas ir dievina batus. Gyvena Masačusetse su vyru, turi keturis vaikus.


Iš anglų kalbos vertė Rasa Stašytė


 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu