0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Jūrų mūšis vonioje. Popieriniai laivai

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Jūrų mūšis vonioje. Popieriniai laivai


2021-05-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jūrų mūšis vonioje. Popieriniai laivai" aprašymas

Tikriausiai norėtum tapti kapitonu ir apiplaukti pasaulį? O gal svajoji kautis tikrame jūrų mūšyje? Tavo svajonė išsipildys, kai atsiversi šią knygelę.

Joje rasi aštuonias žaismingų laivelių išklotines ir schemą, kaip lankstyti. Iš skirtingų spalvų laivelių galėsi sudaryti vieną laivyną arba du laivynus po keturis laivelius.

Tavo laivynui prireiks jūros. Ją turi namuose – tai vonia, pripildyta vandens. Jūra ne bet kokia, o visada šilta! Joje kuo puikiausiai gali plaukioti tavo laiveliai. Su laiveliais gali žaisti ne tik vonioje, bet ir ant stalo, lovos, palangės ar kilimo.Parašykite atsiliepimą apie "Jūrų mūšis vonioje. Popieriniai laivai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Jūrų mūšis vonioje. Popieriniai laivai, kurį parašė Herta Matulionytė-Burbienė. Siūlome ne tik išsamų Jūrų mūšis vonioje. Popieriniai laivai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Herta Matulionytė-Burbienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Jūrų mūšis vonioje. Popieriniai laivai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Jūrų mūšis vonioje. Popieriniai laivai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jūrų mūšis vonioje. Popieriniai laivai" perkama kartu