-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip aš tapau Stalino vertėju

Kaina: 9,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 9.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip aš tapau Stalino vertėju" aprašymas

Išskirtinė asmeninių liudijimų knyga žmogaus, bendravusio su Stalinu, Hitleriu, Čerčiliu ir Ruzveltu – Valentino Berežkovo memuarai „Kaip aš tapau Stalino vertėju“.

Stalino ir Sovietų sąjungos užsienio reikalų ministro Molotovo vertėjas knygoje „Kaip aš tapau Stalino vertėju“, sujungdamas tiek asmeninius, tiek profesinius prisiminimus, pateikia savo pastebėjimus apie Antrąjį pasaulinį karą iš sovietų perspektyvos. Jis dalyvavo svarbiausiuose istoriniuose susitikimuose, matė ir girdėjo, kaip Sąjungininkai susivienijo prieš Hitlerį.

Kaip Stalino ir Molotovo vertėjas, Valentinas Berežkovas tiesiogiai dalyvavo tokiuose istoriniuose įvykiuose kaip derybos, pasibaigusios Molotovo-Ribentropo pakto pasirašymu 1939 metais, Stalino ir Čerčilio susitikimas Maskvoje 1942 metais ir Stalino susitikimas su Ruzveltu bei Čerčiliu 1943 metais Teherane.

Knygoje „Kaip aš tapau Stalino vertėju“ pateikiami liudijimai iš pirmų lūpų, žmogaus ir jo sprendimų dramos, aprašomi susitikimai su išskirtiniais to meto žmonėmis – Hitleriu, Gustavu Krupu, Lavrentijum Berija ir kitais.

Šie ryškūs ir intriguojantys memuarai atskleidžia spalvingų istorinių detalių: puikiai perteikia Stalino susižavėjimą Hitleriu, pasakoja apie Jaltos konferenciją, Jungtinių Valstijų branduolinę programą, Molotovo grasinimus okupuoti Suomiją 1944 metais, paskutinę Ruzvelto telegramą Stalinui ir daug kitų faktų. Autorius pripažįsta, kad jo atmintyje ilgą laiką buvo saugoma daugybė įvykių, kurių reikšmę jis suprato kur kas vėliau.

Valentin Berežkov (1916–1998 m.) – gimė Sankt Peterburge, būdamas jaunas domėjosi istorija ir kalbomis. Po spalio revoliucijos 1917 metais jo tėvai išskrido į Ukrainą. Tėvas buvo suimtas ir kankinamas, o vėliau abu tėvai dingo per vokiečių okupaciją 1940 metais. Praėjus trisdešimčiai metų V. Berežkovas susitiko su savo mama Šveicarijoje. Apie šiuos asmeninius savo gyvenimo sukrėtimus jis taip pat pasakoja knygoje „Kaip aš tapau Stalino vertėju“.
V. Berežkovas baigė Kijevo universitetą. Buvo Sovietų sąjungos ambasados Berlyne pirmasis sekretorius. Nuo 1945 metų dirbo žurnalistinį darbą keliuose leidiniuose, dėstė Maskvos universitete. 1978–1983 m. buvo ambasados Vašingtone pirmasis sekretorius, dėstė politikos mokslus keliuose koledžuose. Jis yra septynių knygų autorius, V. Berežkovo knygos leidžiamos rusų ir anglų kalbomis, jų parduota apie 2 milijonus egzempliorių.
V. Berežkovas paskutinius gyvenimo metus praleido Kalifornijoje. Jis buvo paskutinis gyvas žmogus, bendravęs su Hitleriu, Stalinu, Čerčiliu ir Ruzveltu. Mirė Los Andžele 1998 metais.

Iš rusų kalbos vertė Diana Pachomovaitė


  • Autorius: Valentin Berežkov
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955266778

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip aš tapau Stalino vertėju"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie karą

Valentin Berežkov pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip aš tapau Stalino vertėju", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip aš tapau Stalino vertėju" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip aš tapau Stalino vertėju" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip aš tapau Stalino vertėju"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valentin Berežkov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip aš tapau Stalino vertėju" perkama kartu