0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip auginti angelus

  • Nuolaida knygai -32%
Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 3.40 € (32%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kaip auginti angelus


2021-08-31 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip auginti angelus" aprašymas

Skirta 8-11 m.

– O tie angelai?
– Esu jų augintojas, – aiškina ponas Bogdanas. – Globėjas. Pasirink žodį, kuris tau labiau patinka.
– Gražiau skamba „globėjas“, – murma Marta.

Į mokyklą Marta nuskuba per penkias minutes, o štai pareiti užtrunka mažiausiai pusvalandį. Teta Irena niekaip negali to suprasti – juk toks pats atstumas. Bet Martai smagu po pamokų išvaikščioti visus takelius ir apžiūrėti visus katinus bei kaimynų stogus. O ir grįžti namo ten, kur barasi tėvai ir zyzia mažasis broliukas, ne taip labai norisi. Vieną dieną Marta pastebi kai ką ypatingo. Gal jai tik pasirodė, kad virš stogų skraido tikrų tikriausi angelai?

Ši knyga – ne tik istorija apie Martą, bet ir įspūdingas angelų auginimo vadovas. Na, jei kartais irgi nuspręstumėte tapti šių nuostabių būtybių globėju.

Jei Martai kas pasiūlytų išpildyti vieną norą, ji turbūt nežinotų nė nuo ko pradėti. Būtų gerai, jei šeima nesipyktų, tėtis rastų darbą, brolis nezirstų, teta nepriekaištautų, o mama nešauktų. Bet norai savaime nesipildo, tad Marta stengiasi kuo daugiau laiko leisti lauke. Vieną dieną virš kaimynų stogų ji pastebi plasnojant angelus ir nusprendžia išsiaiškinti viską apie šias sparnuotas būtybes.

Lenkų rašytojas ir dramaturgas Grzegorzas Kasdepke (g. 1972 m.) rašo ir vaikams, ir suaugusiesiems. Jo vaikams skirtus kūrinius įdomu skaityti ir tiems, kurie jau seniai užaugo. Knygą „Kaip auginti angelus“ iliustravo talentinga lenkų dailininkė Grażyna Rigall, skaitytojams jau pažįstama iš knygos „Paikas Funius“.

Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila


  • Autorius: Grzegorz Kasdepke
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416774

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip auginti angelus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip auginti angelus", kurį parašė Grzegorz Kasdepke. Siūlome ne tik išsamų "Kaip auginti angelus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Grzegorz Kasdepke. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip auginti angelus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip auginti angelus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip auginti angelus" perkama kartu