⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip katė Mū ir karvė Miau nenorėjo keistis vardais

Kaina: 5,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 5.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip katė Mū ir karvė Miau nenorėjo keistis vardais" aprašymas

Trys trumpasakaitės, kuriose katė KAC ir šuo ŠO papasakos, kaip nepaprasta susidraugauti ir kaip smagu dūkti, kai jau turi draugų.

O katė MŪ ir karvė MIAU pamokys, kaip nebijoti būti kitokiam ir jaustis laimingam.

Paskutiniai Nacionalinės literatūros premijos laureato Kęstučio Navako kūriniai buvo ši trumpasakaičių serija.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip katė Mū ir karvė Miau nenorėjo keistis vardais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaip katė Mū ir karvė Miau nenorėjo keistis vardais", kurį pristato Kęstutis Navakas, Marija Smirnovaitė. Siūlome ne tik išsamų "Kaip katė Mū ir karvė Miau nenorėjo keistis vardais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Navakas, Marija Smirnovaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaip katė Mū ir karvė Miau nenorėjo keistis vardais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaip katė Mū ir karvė Miau nenorėjo keistis vardais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip katė Mū ir karvė Miau nenorėjo keistis vardais" perkama kartu