0

Kaip mes nuodijamės: ar iš tikrųjų vaistai, natūraliosios medicinos priemonės ir maisto papildai nuodingi?

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip mes nuodijamės: ar iš tikrųjų vaistai, natūraliosios medicinos priemonės ir maisto papildai nuodingi?

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9789955343240

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip mes nuodijamės: ar iš tikrųjų vaistai, natūraliosios medicinos priemonės ir maisto papildai nuodingi?" aprašymas

Aplinka, kurioje gyvename, kasdien tampa vis toksiškesnė. Su kenksmingomis medžiagomis susiduriame jau ankstų rytą, atlikdami kūno higienos procedūras. Voniai skirtos priemonės, dezodorantas, skutimosi putos ar plaukų losjonas, odos kremai – visur yra medžiagų, kurios vartojamos didesniais kiekiais ar ilgesnį laiką gali sukelti toksines reakcijas.

Netgi mažiausios kai kurių augalų dozės, įeinančios į natūraliąsias medicinos priemones ir laikomos visiškai nepavojingomis, yra labai nuodingos. Panašūs pavojai tyko daugelyje maisto produktų ir kosmetikos priemonių, maisto papilduose ir kituose produktuose, su kuriais susiduriame kiekvieną dieną. Vaistai, ypač pigiai siūlomi internete, irgi gali turėti nemažai toksiškų medžiagų. Tokie nuodai kaupiasi organizme, ir pasekmės gali būti itin pragaištingos – ypač vaikams, senyviems ar lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms.


Mūsų moderniame pasaulyje vis daugiau pavyzdžių, patvirtinančių, kad renkantis substancijas, kurios pateks į mūsų organizmą, atsargumo nebus per daug. Žurnalistas ir knygos "Kaip mes nuodijamės: ar iš tikrųjų vaistai, natūraliosios medicinos priemonės ir maisto papildai nuodingi?" autorius Pėteris Grunertas jau daugiau kaip 30 metų domisi įvairiomis tradicinės ir natūraliosios medicinos problemomis. Būdamas diabetikas, pats patyrė pavojingą nuodingųjų medžiagų, su kuriomis kasdien susiduria kiekvienas žmogus, poveikį.

Knygoje "Kaip mes nuodijamės" P. Grunertas įspėja apie mus supančias nuodingąsias medžiagas, jų sąveiką, pataria, kaip užkirsti kelią apsinuodijimams.


Knygą "Kaip mes nuodijamės: ar iš tikrųjų vaistai, natūraliosios medicinos priemonės ir maisto papildai nuodingi?" pravartu turėti visiems, siekiantiems gyventi ne tik gražiai, bet ir saugiai bei sveikai.


Iš anglų kalbos vertė Rasa BertašienėTurinysTURINYS


Kas gi iš tikrųjų yra apsinuodijimas? / 7

Nepavojingų natūralių gydymo medžiagų mitas / 10

Natūraliojoje medicinoje naudojami toksiniai augalai / 14

Vaistai, medikamentai ir maisto papildai - pavojingas derinys / 20

Toksinų kupina kasdienybė / 36

Nuodai mus supančioje aplinkoje / 42

Ar gyvenimą baigsime kaip "daržovės"? / 46

Apnuodytas pacientas / 48

Liaudies medicina ir natūralios gydymo medžiagos / 51

Mineralinių medžiagų ir vitaminų priedai / 69

Maisto produktai ir juose slypintys toksinai / 92

Malonumą teikiantys nuodai ir kasdieniniai narkotikai / 112

Kosmetika ir higiena / 127

Darbas ir laisvalaikis / 141

Aplinkoje esantys nuodai ir kiti kasdien tykantys pavojai / 163

Žinomas pavojus - sutramdytas pavojus / 185

Būtina derinti medikamentus ir natūralias gydymo medžiagas / 190


Priedas / 194

Literatūros sąrašas / 214

Dalykinė rodyklė / 219

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip mes nuodijamės: ar iš tikrųjų vaistai, natūraliosios medicinos priemonės ir maisto papildai nuodingi?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Peter Grunert parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kaip mes nuodijamės: ar iš tikrųjų vaistai, natūraliosios medicinos priemonės ir maisto papildai nuodingi?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kaip mes nuodijamės: ar iš tikrųjų vaistai, natūraliosios medicinos priemonės ir maisto papildai nuodingi? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kaip mes nuodijamės: ar iš tikrųjų vaistai, natūraliosios medicinos priemonės ir maisto papildai nuodingi? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kaip mes nuodijamės: ar iš tikrųjų vaistai, natūraliosios medicinos priemonės ir maisto papildai nuodingi?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Peter Grunert tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kaip mes nuodijamės: ar iš tikrųjų vaistai, natūraliosios medicinos priemonės ir maisto papildai nuodingi?" perkama kartu