0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Karas: Čečėnijos tragedija

3.3
(6 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -44%
Kaina internetu: 7,29 €
Kaina knygyne: 12,98 €*
Sutaupote: 5.69 € (44%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-05-11 DDR

Puiki knyga!

Karas: Čečėnijos tragedija


2021-06-30 7.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Karas: Čečėnijos tragedija" aprašymas

Čečėnijos karas – vienas kruviniausių paskutinio šimtmečio karinių konflikų, kai nuo Rusijos bandžiusi atsiskirti Čečėnų respublika buvo ginklu grąžinta į didžiosios imperijos sudėtį. Daugybė aukų ir iki šiol neišspręsti konfliktai, Rusijos statytiniai administracijoje ir vietinių sukilėlių nesutarimai – tokia dviejų Čečėnijos karų kasdienybė. Knygoje „Karas: Čečėnijos tragedija“ pažvelgta į konfliktą iš arti ir gerokai intymiau. Istoriją pasakoja jame dalyvavęs rusų karys, šios knygos autorius Arkadijus Babčenka.

Tuomet aštuoniolikmetis Arkadijus buvo pašauktas atlikti karinės tarnybos. Vos tapęs kariu, jis išsyk buvo įmestas į karo mėsmalę ir patyrė visus šio negailestingo karo siaubus. Rusijos kariuomenė panaši į gauja nusikaltėlių. Tačiau, skirtingai nei kriminalinio pasaulio atstovų, ši kariuomenė ginkluota raketomis ir tankais. Jų rankose – atominis ginklas, galintis pakeisti pasaulio likimą.
Karas daugeliui šių žmonių – galimybė išvengti kalėjimo ir patenkinti patologinį žiaurumo poreikį. Kare negalioja jokios taisyklės, moralinis pasiteisinimas čia neegzistuoja. Ten, kur tvyro neapykanta ir beprotybė, ideali vieta sadizmui, godumui ir nužmogėjimui.
Knygoje „Karas: Čečėnijos tragedija“ Arkadijus Babčenka teigia, kad ne tik kariai ir kariuomenė tokia. Karo sąlygomis, visa visuomenė perima šį elgesio modelį. Visi žmonės priversti gyventi pagal kalėjime galiojančias stipresniojo nustatytas taisykles, paklusti dedovščinai.

„Karas: Čečėnijos tragedija“ – grožinis kūrinys, tačiau pagrįstas paties autoriaus prisiminimais. Knyga gyvai, nieko nenutylėdama ir nemeluodama pasakoja apie karą. Anot Arkadijaus Babčenkos - „geriausias būdas išgyti – papasakoti apie tai visiems.“
Autorius teigia, kad ši knyga - ne menas ir ne grožis, tai - reabilitacija. Knyga šiandien kaip niekad aktuali. Pasaulyje nuolat vyksta kariniai konfliktai, politinė padėtis itin nestabili, o konfliktų sprendimas sprendimas gana miglotas. Todėl „Karas: Čečėnijos tragedija“ skamba kaip perspėjimas - kare nėra nugalėtojų, čia pralaimi visi. Kiekvienas žuvęs žmogus - jau tragedija.

Arkadijus Babčenka – rusų karys, vėliau žurnalistas, publicistas, rašytojas. Dalyvavo abiejuose Čečėnijos karuose, dirbo karo korespondentu Gruzijoje ir Ukrainoje. Aršus Kremliaus kritikas 2017 m. buvo priverstas palikti Rusiją. Knygos autoriaus pavardė neseniai suskambo viso pasaulio žiniasklaidoje, kai buvo inscenizuotas jo nužudymas. Tai tebuvo Ukrainos slaptųjų tarnybų operacija, siekiant užkirsti kelią tikram pasikėsinimui.

Iš rusų kalbos vertė Irena Ramoškaitė


  • Autorius: Arkadij Babčenko
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955266457

2020-01-17

Puiki knyga. O vatinukai loja ne apie knygą, bet apie "priešą" :D

2019-05-11

Puiki knyga!

2019-01-30

Niūri knyga... toks jausmas, kad kabini š...ą šaukštuku iš didelės bačkos. Kabini š.... puslapis po puslapio, suvoki, kad tai š... bet jau nebegali nustoti valgyti. Skaičiau daug kareivių prisiminimų, bet kad taip savi su savais elgtūsi, dar neteko.Ačiū autoriui.

2018-08-17

O siaubas-baubas, oi , ai, ui

2018-08-16

Apsišiko šis veikėjas su ta savo žudynių imitacija. Primokėtų neskaityčiau tokio niekalo

2018-07-15

O siaube, tas atsilikėlis pseudo "žurnalistas" dar ir knygas rašo... Negi atsiras tokių, kas pirks? :)

Parašykite atsiliepimą apie "Karas: Čečėnijos tragedija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Tautų istorija

Arkadij Babčenko parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Karas: Čečėnijos tragedija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Karas: Čečėnijos tragedija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Karas: Čečėnijos tragedija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Karas: Čečėnijos tragedija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arkadij Babčenko tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Karas: Čečėnijos tragedija" perkama kartu