⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Keistuolių teatras

54,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 54.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Keistuolių teatras" aprašymas

Keistuolių teatro 30-mečio progą išleistas leidinys, pilnas gausybės nematytų nuotraukų ir negirdėtų minčių, sukauptų per ilgus intensyvaus kūrybinio gyvavimo metus, atvers teatro pasaulį ir jo gerbėjui, ir retai į spektaklius vaikštančiam. Keistuolių teatre buvusiam, norinčiam sugrįžti, bet nerandančiam kelio, primins malonias išgyventas akimirkas, lyg šeimos albumas atvers praeities klodus, paslaptis ir atsakymus bei leis pamatyti, kaip teatras keitėsi per šiuos metus.

Leidinį, kurio dizainą kūrė Vilius Dringelis, galima skaityti iš abiejų pusių. Vienos albumo pusės puslapiuose puikuojasi penkios aktorių ir kūrėjų kartos, jų vinjetinės nuotraukos bei asmeniškos mintys apie teatrą, dėstytojus ir spektaklius. Verčiant puslapius prisimenami seniai pamilti aktoriai, susipažįstama ir su tais, dar negirdėtais. Gausybė senų nuotraukų atveria kūrybinių procesų duris.

Kitoje pusėje išdėliotos spektaklių nuotraukos, plakatai su aktorių mintimis apie spektaklius. Susipažinsite su pirmuoju spektakliu „Dainelė šypseną pratęs“ ir visais kitais, kurių pavadinimai jau pamiršti ar net negirdėti. Sužinosite visas premjerų datas ir jose vaidinusių aktorių vardus bei ką patys Keistuoliai mąsto apie savo teatrą. Tapsite tikruoju Keistuolių teatro ekspertu, apie praeitį žinančiu gerokai daugiau už kolegas.

Riboto leidimo tiražas, kupinas daug smagios archyvinės medžiagos ir nuotraukų, nupasakoja visą Keistuolių kūrybinį kelią iki 30 gimtadienio.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Keistuolių teatras"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie kiną, teatrą

Vilniaus keistuolių teatras pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Keistuolių teatras", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Keistuolių teatras" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Keistuolių teatras" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Keistuolių teatras"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vilniaus keistuolių teatras tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Keistuolių teatras" perkama kartu