0
Kelias namo
12.85 OutOfStock

Kelias namo

5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2013-08-27 aa

Augustai, linkiu tau paciam pasigydyti psichiatrineje.

Informacija

Kelias namo

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 440
  • ISBN ar kodas: 9786090109465

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Knyga "Kelias namo" - tai nebijančios aštrių temų ir diskusijas visuomenėje keliančių klausimų populiarios rašytojos Jodi Picoult knyga. Šįkart autorė atsigręžia į tokias temas kaip tapatybė, meilė, santuoka, motinystė. Kas atsitinka, kai artimiausi žmonės ir visuomenė brutaliai pasikėsina į svarbiausią dalyką – troškimą turėti šeimą? Ir kas turi teisę spręsti, kokia ta šeima turi būti?

Zoja Bakster beveik dešimt metų gyveno viltimi susilaukti kūdikio, tačiau kai iki šio troškimo išsipildymo liko visai nedaug, visas viltis sugriovė skaudi nelaimė: Zoja prarado kūdikį, netrukus nutrūko ir santykiai su vyru.
Norėdama pamiršti skaudžius išgyvenimus Zoja pasineria į naują veiklą – pradeda dirbti muzikos terapeute. Jos metodais susidomi su paaugliais dirbanti Vanesa ir pakviečia dirbti kartu. Tarp moterų greit užsimezga ne tik darbiniai santykiai, bet ir šilta draugystė, kuri, didelei Zojos nuostabai, perauga į... meilę.
Meilė moteriai trikdo Zoją, tačiau susigyvenusi su naujais jausmais ji vėl ima svajoti apie šeimą ir vaikus. Moteris supranta, kad vienintelė galimybė jų susilaukti – dirbtinis apvaisinimas. Ir nors vaisingumo klinikoje vis dar saugomi trys jos ir buvusio vyro Makso pradėti embrionai, Zoja jaučia, kad šia galimybe pasinaudoti nebus paprasta. Tie vaikai galėtų gimti tik gavus buvusio vyro sutikimą, bet šis, po skyrybų paguodos ieškojęs taurelėje, išsigelbėjimą galiausiai rado evangelikų bažnyčioje, smerkiančioje dirbtinį apvaisinimą ir juo labiau – netradicines šeimas. Kiekvienam žmogui itin brangaus dalyko – šeimos – trokštančiai Zojai teks nueiti ilgą kelią, susiduriant ir ištveriant artimiausių žmonių, visuomenės, religinės bendruomenės pasipriešinimą ir nesupratimą.

Knygai "Kelias namo" buvo sukurta muzika, pa
2013-08-27 aa

Augustai, linkiu tau paciam pasigydyti psichiatrineje.

2013-06-26 Augustas

Homoseksualus reikia gydyti psichiatrinėse, nes jie serga pavojinga liga-homoseksualizmu. Šią ligą galimą išgydyti tik psichiatrinėse. Telaimina Dievas tuos, kurie nekenčia homoseksualų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu