⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelionė meilės link. Emilija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-29

Puiki knyga, tikrai verta perskaityti. Tinka atsipalaidavimui, be to, galima sužinoti apie rytų kultūrą, papročius ir kitų įdomių dalykų. Rekomenduoju.


2023-06-30 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kelionė meilės link. Emilija" aprašymas

Lenkų autorė Dorota Poninska romanu „Kelionė meilės link. Emilija“ pradeda trilogiją, kuria skaitytoją kviečia į pažintį su paslaptingaisiais Rytais ir jų kultūra. Knygoje netruks nuotykių, netikėtų siužeto vingių, vaizdingų aprašymų, o svarbiausia – meilės. Istorinių ir kultūrinių įvykių aprašymai rytietiško pasaulio grožį atskleidžia visoje savo didybėje.

Pagrindinė veikėja Emilija saugų prieglobstį rado už Vilniaus vienuolyno sienų. Griežtos taisyklės ir izoliacija nuo pasaulio įskiepijo jai gilų pamaldumą ir įsitikinimą, kad visos žemiškos gėrybės yra nuodėmė. Pilka kasdienybė ramina sielą, tačiau tiksliai sudėliotas dienas sudrebina netikėtai apsilankęs totoris Selimas. Vyras praneša, kad dingęs Emilijos tėvas, sukilimo dalyvis, yra gyvas, tačiau pateko į turkų nelaisvę. Jie turi nedelsiant išvykti ir jį išpirkti. Čia prasideda jaunos merginos kelionė, kurioje laukia dramatiškas gyvenimo posūkis, padėsiantis Emilijai suvokti save kaip drąsią ir vertę turinčią moterį.

Ar paslaptingasis karys, arogantiškas, tačiau ištikimas poezijos gerbėjas, yra tas, kuriuo gali pasitikėti jauna mergina? Ar pavyks Emilijai rasti laimę ir meilę tolimojoje šalyje, svetimos kultūros ir papročių pasaulyje?

Dorotos Poninskos romanas „Kelionė meilės link. Emilija“ supažindina skaitytojus su įspūdingu Viduriniųjų Rytų pasauliu, haremų kasdienybe bei Stambulo spindesiu. Pagrindinis veiksmas vyksta XIX amžiuje, bet paraleline gija autorė pasakoja ir apie XIII amžiaus persų poetą Rumi. Ar mistiko ir merginos likimas turi ką nors bendro?

Šioje istorijoje daug lietuviškumo. Skaitytojai žavėsis vaizdingai aprašytomis Vilniaus vietomis, sutiks žinomus Lietuvos ir Lenkijos žmones, rašytojus, visuomenininkus, nusikels į Adamopolį – šalia Stambulo gyvavusią lenkų sukilėlių gyvenvietę. Dorota Poninska išmaniai pina fikciją su realybe, o skaitytojai, norintys sužinoti, kas buvo tikra, o kas išgalvota, ras ir paaiškinimus.

„Kelionė meilės link. Emilija“ – pasiilgusiems istorinės romantikos, egzotikos ir Rytų kultūros šurmulio.

Dorota Poninska – lenkų rašytoja. Ji studijavo filologiją ir orientalistiką Varšuvos universitete, vėliau ryšius su visuomene JAV. Šioje srityje dirbo daugybę metų, taip pat aktyviai prisidėjo prie Lenkijos kultūrinių renginių organizavimo, visą laiką domėjosi Rytų šalių tradicijomis ir istorija.

Iš lenkų kalbos vertė Rytė Janauskaitė

„Kelionė meilės link. Emilija“ – romantikos ir nuotykių kupinas istorinis romanas, kurį kviečiame įsigyti internetu. Online knygyne rasite įvairių žanrų knygų: tiek naujų, tiek atsiliepimuose ir apžvalgose įvertintų, populiarių leidinių. Knygas pirkti vilioja geros kainos, juk per išpardavimus ir akcijas lentynas galite papildyti gerokai pigiau. Kiekviena knyga turi parengtą santrauką su trumpu aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kitomis naudingomis detalėmis.


  • Autorius: Dorota Poninska
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098168976

Kiti taip pat domėjosi


2020-12-29

Puiki knyga, tikrai verta perskaityti. Tinka atsipalaidavimui, be to, galima sužinoti apie rytų kultūrą, papročius ir kitų įdomių dalykų. Rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Kelionė meilės link. Emilija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kelionė meilės link. Emilija", Dorota Poninska. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Dorota Poninska su knyga "Kelionė meilės link. Emilija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kelionė meilės link. Emilija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dorota Poninska. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kelionė meilės link. Emilija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelionė meilės link. Emilija" perkama kartu