0

Pirkėjų atsiliepimai

Keturios vasaros ir ruduo. Išsamiausias sodininko darbų vadovas iki 2020 metų

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 9.99 SoldOut

Knygos "Keturios vasaros ir ruduo. Išsamiausias sodininko darbų vadovas iki 2020 metų" aprašymas

Ketverius metus, iki pat 2020-ųjų šv. Kalėdų, kasdien eisite į sodą patariami profesionalaus agronomo ir lydimi Palmiros Kelertienės astrologinių įžvalgų.


Sodo darbų vadovo „Keturi pavasariai" sudarytojų parengtas knygos tęsinys „Keturios vasaros ir ruduo" sujungia du bedradarbiaujančius požiūrius į sodininkystę: biodinaminę, ekologinę sodininkystę, atidžiai sekančią Mėnulio ir Zodiako ženklų judėjimą dangaus skliautu, ir profesionalų agronomo požiūrį į augalų puoselėjimą.


Patogiai, į lenteles surašyti būtinieji sodo darbai, kuriems atlikti pagal Mėnulio ir astrologinį žvaigždėlapį parinktos palankiausios dienos. Iš viso 48 lentelės ir daugybė glaustai, profesionaliai surašytų patarimų, kaip prižiūrėti augalus, dirvą, kovoti su kenkėjais, augalus dauginti, skiepyti ir išsaugoti kuo šviežesnius per visą žiemą.


Antroji dalis papildyta ir keliolika puikių kulinarinių receptų, kurie leis mėgautis sodininkavimo vaisiais ištisus metus.


Dar vienas šio leidinio „Keturios vasaros ir ruduo" išskirtinumas - tai Didžiosios Britanijos sodininkų ir daržininkų patirtis, kuria jie dalijosi su „Lietuvos ryto" televizijos laida sodininkams „Skinsiu raudoną rožę".

Pratarmė

Pratarmė

Neik į sodą vienas: kaip naudotis šiuo vadovu?

„Keturios vasaros ir ruduo" yra sodo darbų vadovo „Keturi pavasariai" tęsinys. Šis knygų duetas pateikia visas žinias, kurių reikia sodininkui mėgėjui, kad jo sodas, daržas ir gėlynas būtų įkvėpimo šaltinis jam ir jo kaimynams.

Jums nebereikės raustis daržininkystės, sodininkystės ar gėlininkystės vadovėliuose ieškant atsakymo j kasdienius klausimus. Šiose knygose visi sodininko darbai surikiuoti padieniui: taip, kaip juos diktuoja gamtos ciklai ir Mėnulio bei Zodiako ženklų kalendorius.

Nors tokių patarimų šiuose sodo vadovuose yra net 4320, jie sudėti nuosekliai, dekadomis: pradedame nuo šių metų, tada pereiname prie 2018,2019 ir 2020 metų konkrečios dekados darbų. Greta rasite ir paaiškinimus, kaip nurodytus darbus derėtų atlikti.

Kiekvienas mėnuo prasideda nuo išsamaus tik jam būdingų sodo darbų išvardijimo ir aprašymo. O desertui - reportažai iš gražiausių Lietuvos bei Didžiosios Britanijos sodų, kulinariniai receptai bei Palmiros Kelertienės dovana skaitytojams: pasakojimas, kokius augalus dera auginti gimusiems po skirtingais Zodiako ženklais ir kaip paveikti likimą užveisus vienus ar kitus augalus.

Pagarbiai, Sodo vadovo sudarytojos

Sudarytojos žodis


Mieli sodininkai,


Jūsų rankose jau antras mano, televizijos laidos „Skinsiu raudoną rožę" kolektyvo ir jo sutelktų ekspertų parengtas Sodo darbų vadovas. Aš pati surašiau net 720 patarimų kiekvienai dienai!

„Keturi pavasariai" pradeda, o „Keturios vasaros ir ruduo" užbaigia metų sodo darbų ciklą ir suteikia įkvėpimo bei žinių ruoštis kitam pavasariui. Ir taip ketverius metus iš eilės, nes atlikome pribloškiamai didelį darbą surašydami sodo darbus kiekvienai dienai iki pat 2021-ųjų.

Specialistai, agronomai čia dalijasi savo mokėjimu prižiūrėti sodą. Mano bičiulė sodininkė ir žurnalistė Rūta Janutienė ekspertus renkasi ne tik Lietuvoje, bet ir Didžiojoje Britanijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Prancūzijoje. Ir jie šioje knygoje atsako į klausimą „kaip?".

Mano užduotis pasakyti Jums, kada palankiausias laikas tai daryti. Kodėl tai žino astrologas? Mėnulis išjudina jūras, tai kaip jis galėtų neveikti vešlių ir sultingų sodo bei daržo augalų? Beje, Mėnulio judėjimu Zodiako ženklais paremta ir biodinaminė žemdirbystė, pagal kurios principus išaugintas derlius Vakarų Europoje yra pats brangiausias.

Aš pati gyvenu vešlaus sodo apsuptame name viename seniausių Vilniaus rajonų ir augalai jame puoselėjami pagal astrologinj kalendorių, nes tai ne tik gerai veikia juos, bet ir taupo mano laiką. Žolę pjaunu tuomet, kai Mėnuo padeda jai atželti, o per jaunatį leidžiu augalams ilsėtis ir t.t. Sodas yra magiška žmogaus ir gamtos bendravimo ir bendradarbiavimo vietai.

Puoselėkime jį kartu!


PALMIRAKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Keturios vasaros ir ruduo. Išsamiausias sodininko darbų vadovas iki 2020 metų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Palmyra Kelertienė, Rūta Janutienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Keturios vasaros ir ruduo. Išsamiausias sodininko darbų vadovas iki 2020 metų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Keturios vasaros ir ruduo. Išsamiausias sodininko darbų vadovas iki 2020 metų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Keturios vasaros ir ruduo. Išsamiausias sodininko darbų vadovas iki 2020 metų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Keturios vasaros ir ruduo. Išsamiausias sodininko darbų vadovas iki 2020 metų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Palmyra Kelertienė, Rūta Janutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Keturios vasaros ir ruduo. Išsamiausias sodininko darbų vadovas iki 2020 metų" perkama kartu