0

Pirkėjų atsiliepimai

Klounas Šalimaras (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 9.99 SoldOut

Knygos "Klounas Šalimaras (2-as leidimas)" aprašymas

Antrasis pataisytas leidimas.

Ne tik žmogaus, bet ir pasaulio likimą lemia galinga aistra ir meilė. „Klounas Šalimaras“ – tai istorija apie nelaimingą meilę, apimančią visą pasaulį: nuo Kašmyro iki Kalifornijos, nuo Antrojo pasaulinio karo iki teroristų rengimo stovyklų šiais laikais.

Hinduistė šokėja Bunji išteka už musulmono lyno akrobato, pasivadinusio klounu Šalimaru, ir visas kaimas gina jų meilę, nes Kašmyre nėra vietos religinei nesantaikai.
Tačiau netrukus Kašmyre kyla konfliktas, regione įsisiautėja teroristai ir suvaldyti padėties atvyksta Amerikos ambasadorius Maksas Ofiulsas. Žavusis mergišius diplomatas pajunta nenugalimą aistrą Bunji. Šokėja palieka namus ir vyrą, kad taptų ambasadoriaus meiluže. Tyra klouno Šalimaro meilė virsta svilinančia neapykanta, o įžeistą savo garbę jis vertina labiau už santuokos įžadus, padorumą, būtinybę išsaugoti kultūrą, net patį gyvenimą. Ir klounas Šalimaras tampa žudiku.

Danguolė Žalytė už sudėtingo originalo teksto ir sodrų, gyvą bei adekvatų indiškų realijų perteikimą romano „Klounas Šalimaras“ vertime pelnė Metų vertėjo krėslą.

Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė-Steiblienė


  • Autorius: Salman Rushdie
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094441813

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Klounas Šalimaras (2-as leidimas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Klounas Šalimaras (2-as leidimas)", Salman Rushdie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Salman Rushdie su knyga "Klounas Šalimaras (2-as leidimas)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Klounas Šalimaras (2-as leidimas)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Salman Rushdie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Klounas Šalimaras (2-as leidimas)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Klounas Šalimaras (2-as leidimas)" perkama kartu