0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis

  • Nuolaida knygai -53%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 7,42 €*
Sutaupote: 3.93 € (53%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis


2021-04-30 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis" aprašymas
„Aš – vampyrė Koko. Neseniai man sukako trylika.
Jau metai kaip rašau dienoraštį. Per tą laiką daug visko nutiko: vykome su klase į Italiją, gavau pirmą tikrą darbą, šokau mokyklos baigimo pokylyje, konfliktavau su biologijos mokytoja, mama, geriausiomis draugėmis... NE, jokių konfliktų su draugėmis!!! Už Britą ir Džozefiną geresnių tiesiog nėra! O kur dar istorija su naujoku Gabrieliumi…“


Šiame iliustruotame romane "Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis " rasite visko: meilės lūkesčių, džiaugsmo ir ašarų, vampyriškų troškimų ir keistų „pagerintų“ avietinių ledų!

Vertė Elena Dapkūnaitė


Parašykite atsiliepimą apie "Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis, kurį parašė Gerda Maria Pum, Iris Blanck. Siūlome ne tik išsamų Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gerda Maria Pum, Iris Blanck. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Koko, arba mažosios vampyrės dienoraštis" perkama kartu