0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kol tavęs nebuvo

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nuolaida knygai -36%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 18,49 €*
Sutaupote: 6.50 € (36%)
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-04 Viktorija

Manau patiks ne tik paaugliams, bet ir suaugusiems.


2021-11-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kol tavęs nebuvo" aprašymas

Jaunimui nuo 13 m.

„Kol tavęs nebuvo“ - šilta, romantiška ir vasariškai gaivi istorija apie tikrą draugystę ir visus pirmuosius kartus, kurie gyvenimui suteikia skonį.

Ne kas kitas, o Slouna ištraukė Emilę iš kiauto ir nuo tada jos gyvenimas tapo kaip niekada įdomus. Dabar jų laukia legendinė vasara, tačiau Slouna ūmai... dingsta palikusi tik užduočių sąrašą.

Jame – trylika Slounos stiliaus išbandymų, kuriems Emilė įprastai nė už ką nesiryžtų. Tačiau kas, jei sąrašas padės susigrąžinti geriausią draugę?

Eik naktį obuoliauti? Gerai, šitas lengvas.
Šok iki aušros? Žinoma, kodėl gi ne?
Pabučiuok nepažįstamąjį? Hmm...

Atliekant sąrašo užduotis Emilės vasara pakrypsta netikėta linkme, bet į pagalbą dar labiau netikėtai ateina Frenkas Porteris. Kas žino, ką atras Emilė?

Išsimaudyk nuoga? Pala... ką?

Amerikietė Morgan Matson studijų metais įsidarbinusi vaikų literatūros leidykloje taip susižavėjo knygomis jaunimui, kad baigė kūrybinio rašymo studijas ir ėmė rašyti pati. „Kol tavęs nebuvo“ – trečia autorės knyga.


 • Pavadinimas originalo kalba: Since You‘ve Been Gone
 • Autorius: Morgan Matson
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 384
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090145685
 • Vertėjas: Gabrielė Virbickienė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-06-04

Manau patiks ne tik paaugliams, bet ir suaugusiems.

2021-05-31

Ši knyga buvo tokia linksma ir miela. Aš retai skaitau jaunimo-paauglių literatūrą nes jaučiuosi peržengusi tą savo gyvenimo etapą, bet kadangi pirkau dukrai ir knyga atsidūrė namuose, nesusilaikiau nepaėmusi į rankas. :) Kelionė buvo svaiginanti kartu su mokyklinuke, kuria kadais buvau ir pirmosiomis patirtimis..

Parašykite atsiliepimą apie "Kol tavęs nebuvo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kol tavęs nebuvo", kurį parašė Morgan Matson. Siūlome ne tik išsamų "Kol tavęs nebuvo" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Morgan Matson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kol tavęs nebuvo". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kol tavęs nebuvo" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kol tavęs nebuvo" perkama kartu