⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Berniukas su žvaigžde kojinėje

Kaina: 15,19 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 15.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Berniukas su žvaigžde kojinėje" aprašymas

Vaikams nuo 12 metų.

„Berniukas su žvaigžde kojinėje“ - pasakojimas, įkvėptas tikros istorijos apie musulmonus, gelbėjusius žydų vaikų gyvybes Antrojo pasaulinio karo metu.

1942-ieji. Vienuolikmetis Rubenas slepiasi nuo nacių Didžiojoje Paryžiaus mečetėje. Prapuolė jau tūkstančiai žydų vaikų, o Rubeno tėvai beviltiškai bando rasti jo seserį.

Jei tik kam kils bent menkiausias įtarimas, kas Rubenas yra iš tiesų, jį nužudys. Taip pat ir jam padedančius žmones. Rubenas turės išmokti gyventi kaip musulmonas, kol sulauks garsiojo Lapino, kuris padės jam nusigauti į Ispaniją pas savo šeimą.

Bet kai mečetėje prasideda kratos, o Lapinas taip ir nepasirodo, Rubenas privalo bėgti. Prancūzijos pietuose jam tenka priprasti prie naujos tikrovės ir susitaikyti su trikdančia žinia, kas yra tikrasis Lapinas.

„Berniukas su žvaigžde kojinėje“:

skatina empatiją ir gerumą;
padeda geriau suprasti Holokausto istoriją ir suvokti, ką per Antrąjį pasaulinį karą patyrė žydai;
skatina apie žmones spręsti pagal jų poelgius, o ne pagal tautybę, rasę, religiją;
suteikia vilties, kad net siaubingiausiose situacijose atsiranda gerų ir patikimų žmonių.

Dee White (1964) – žymi australų rašytoja, daugiau nei 20 knygų vaikams ir jaunimui autorė, mėgstanti piešti ir mokyti rašymo meno suaugusiuosius bei vaikus. Parašyti „Berniuką su žvaigžde kojinėje“ ją įkvėpė ne tik tikra istorija apie musulmonus, Antrojo pasaulinio karo metu gelbėjusius žydų vaikus, bet ir jos pačios šeimos istorija – jos tėčiui teko bėgti iš gimtosios Austrijos, kai ją okupavo naciai. Rašydama šią knygą autorė mėnesį praleido Paryžiuje tyrinėdama Holokausto istoriją ir vietas, kurias vėliau aprašė savo knygoje.


  • Pavadinimas originalo kalba: Beyond Belief
  • Autorius: Dee White
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090150627
  • Vertėjas: Daumantas Gadeikis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Berniukas su žvaigžde kojinėje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Berniukas su žvaigžde kojinėje", kurį pristato Dee White. Siūlome ne tik išsamų "Berniukas su žvaigžde kojinėje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Dee White. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Berniukas su žvaigžde kojinėje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Berniukas su žvaigžde kojinėje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Berniukas su žvaigžde kojinėje" perkama kartu