0

Komandos: samprata, kūrimas, vadovavimas

Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Komandos: samprata, kūrimas, vadovavimas

  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 345
  • ISBN ar kodas: 9789955184119

2020-10-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Komandos: samprata, kūrimas, vadovavimas" aprašymas

Pavadinti komanda - paprasta, tapti komanda - nei paprasta, nei lengva. Reikia noro, pastangų, svarbiausia - žinių.
Jei norite daugiau sužinoti, kas yra komanda, jų privalumus ir trūkumus, suvokti, kad jos skiriasi nuo grupių, ir pagaliau sužinoti, kas padėtų sukurti produktyviai dirbančią komandą, paskaitykite šią knygą, kur siūloma kruopščiai apmąstyta žinių sistema.

Parašykite atsiliepimą apie "Komandos: samprata, kūrimas, vadovavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Komandos: samprata, kūrimas, vadovavimas, kurią skaitytojams dovanoja Ligita Šimanskienė, Antanas Seilius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ligita Šimanskienė, Antanas Seilius su knyga Komandos: samprata, kūrimas, vadovavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Komandos: samprata, kūrimas, vadovavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ligita Šimanskienė, Antanas Seilius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Komandos: samprata, kūrimas, vadovavimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Komandos: samprata, kūrimas, vadovavimas" perkama kartu