0

Kompiuterinės programos "Rivilė" taikymas prekių apskaitos ir pardavimo procese

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kompiuterinės programos "Rivilė" taikymas prekių apskaitos ir pardavimo procese

  • Leidėjas: Šiaulių kolegija
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 62
  • ISBN ar kodas: 9786094150470

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kompiuterinės programos "Rivilė" taikymas prekių apskaitos ir pardavimo procese" aprašymas
Šiame praktikume aprašoma naujausis kompiuterinė programos "Rivilė" versija - "Rivilė Gama". Anksčiau buvo naudojamos "Rivilė Solo" ir "Rivilė Balan sas" versijos.

Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterinės programos "Rivilė" taikymas prekių apskaitos ir pardavimo procese"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kompiuterinės programos "Rivilė" taikymas prekių apskaitos ir pardavimo procese, kurią skaitytojams dovanoja Sud.Audronė Bagdonienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud.Audronė Bagdonienė su knyga Kompiuterinės programos "Rivilė" taikymas prekių apskaitos ir pardavimo procese jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kompiuterinės programos "Rivilė" taikymas prekių apskaitos ir pardavimo procese patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud.Audronė Bagdonienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kompiuterinės programos "Rivilė" taikymas prekių apskaitos ir pardavimo procese palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kompiuterinės programos "Rivilė" taikymas prekių apskaitos ir pardavimo procese" perkama kartu