0

KOMPLEKTAS. Silva Rerum (I, II, III, IV tomai)

  • Nuolaida knygai -22%
Internetu: 47,99 €
Knygyne: 61,36 €*
Sutaupote: 13.37 € (22%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Silva Rerum (I, II, III, IV tomai)

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS246

2020-06-30 47.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kristina Sabaliauskaitė, atgaivindama istorinio romano žanrą Lietuvoje, skaitytoją talentingai perkelia tiesiai į LDK XVII a. vidurio bajorišką atmosferą - su autentiškomis audinių faktūromis, spalvomis, brangakmenių žėrėjimu, patiekalų skoniais ir kvapais - ir dovanoja tikrą kelionę laike.

"Silva Rerum" - lotyniškai „daiktų miškas“ - taip vadinta XVI-XVIII a. populiari, iš kartos į kartą perduodama Lietuvos bajorų „šeimos knyga“, kur, be tokių reikšmingų gyvenimo įvykių kaip gimimo, vestuvių ir mirties datos, būdavo įrašomos ir įvairiausios sentencijos, eilėraščiai, patarlės, per iškilmes sakyti tostai, sveikinimo kalbos ir panegirikos.

Pirmoji "Silva Rerum" ciklo dalis 2008-aisiais pelnė Jurgos Ivanauskaitės premiją, buvo įtraukta į kūrybiškiausių knygų dvyliktuką, 2009 m. skaitytojų išrinkta Metų knyga. Antrasis romanas, "Silva Rerum II", taip pat tapo Metų knyga, o autorė 2011 m. apdovanota Šv. Kristoforo statulėle už Vilniaus atspindžius literatūroje. Trečioji ciklo dalis, "Silva Rerum III", išleista 2014 m. Už šį romaną ir visą "Silva Rerum" ciklą 2015 m. rašytoja apdovanota Liudo Dovydėno premija. Pagal "Silva Rerum" ciklą rengiamos literatūrinės ekskursijos.


Silva Rerum I
Silva Rerum II
Silva Rerum III
Silva Rerum IV

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu