0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Silva Rerum (I, II, III, IV tomai)

Kaina internetu: 47,99 €
Kaina knygyne: 68,96 €*
Sutaupote: 20.97 € (31%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 47.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Silva Rerum (I, II, III, IV tomai)" aprašymas

Kristina Sabaliauskaitė, atgaivindama istorinio romano žanrą Lietuvoje, skaitytoją talentingai perkelia tiesiai į LDK XVII a. vidurio bajorišką atmosferą - su autentiškomis audinių faktūromis, spalvomis, brangakmenių žėrėjimu, patiekalų skoniais ir kvapais - ir dovanoja tikrą kelionę laike.

"Silva Rerum" - lotyniškai „daiktų miškas“ - taip vadinta XVI-XVIII a. populiari, iš kartos į kartą perduodama Lietuvos bajorų „šeimos knyga“, kur, be tokių reikšmingų gyvenimo įvykių kaip gimimo, vestuvių ir mirties datos, būdavo įrašomos ir įvairiausios sentencijos, eilėraščiai, patarlės, per iškilmes sakyti tostai, sveikinimo kalbos ir panegirikos.

Pirmoji "Silva Rerum" ciklo dalis 2008-aisiais pelnė Jurgos Ivanauskaitės premiją, buvo įtraukta į kūrybiškiausių knygų dvyliktuką, 2009 m. skaitytojų išrinkta Metų knyga. Antrasis romanas, "Silva Rerum II", taip pat tapo Metų knyga, o autorė 2011 m. apdovanota Šv. Kristoforo statulėle už Vilniaus atspindžius literatūroje. Trečioji ciklo dalis, "Silva Rerum III", išleista 2014 m. Už šį romaną ir visą "Silva Rerum" ciklą 2015 m. rašytoja apdovanota Liudo Dovydėno premija. Pagal "Silva Rerum" ciklą rengiamos literatūrinės ekskursijos.


Silva Rerum I
Silva Rerum II
Silva Rerum III
Silva Rerum IVParašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Silva Rerum (I, II, III, IV tomai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Silva Rerum (I, II, III, IV tomai)", kurią skaitytojams dovanoja Kristina Sabaliauskaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristina Sabaliauskaitė su knyga "KOMPLEKTAS. Silva Rerum (I, II, III, IV tomai)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Silva Rerum (I, II, III, IV tomai)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristina Sabaliauskaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Silva Rerum (I, II, III, IV tomai)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Silva Rerum (I, II, III, IV tomai)" perkama kartu