0
KOMPLEKTAS. Sveikata pagal Genadijų Malachovą: Amžius sveikatai ne kliūtis + Augaliniai antibiotikai + Kirmėlinės ligos ir jų gydymas
3.99 OutOfStock

KOMPLEKTAS. Sveikata pagal Genadijų Malachovą: Amžius sveikatai ne kliūtis + Augaliniai antibiotikai + Kirmėlinės ligos ir jų gydymas

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

KOMPLEKTAS. Sveikata pagal Genadijų Malachovą: Amžius sveikatai ne kliūtis + Augaliniai antibiotikai + Kirmėlinės ligos ir jų gydymas

  • Leidėjas: Salybus
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS182

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

"Amžius sveikatai ne kliūtis"

Kaip įsivaizduojame antrąją savo gyvenimo pusę? Kur norime ją praleisti?

Eilėje pas gydytoją, namuose ant sofos, vaitodami dėl visų prasidedančių ligų, arba keliaudami, susitikinėdami su įdomiais žmonėmis, dirbdami mėgstamą darbą, auklėdami anūkus ir džiaugdamiesi gyvenimu?

Be abejonės, norisi ir sveikatą išsaugoti, ir aiškiai mąstyti, ir patirti tyrus jausmus, ir lengvai bei laisvai judėti.


Knygoje "Amžius sveikatai ne kliūtis" autoriaus patarimai padės kuo ilgiau išsaugoti sielos žvalumą, kūno jaunystę, fizinę ir dvasinę sveikatą. Antroji gyvenimo pusė - tai dar viena galimybė gyventi laisvai ir laimingai, pasiekti darnos, mėgautis kiekviena diena.


Iš rusų kalbos vertė Valentina Čeponienė"Augaliniai antibiotikai"

Įvairios ligos persekioja žmoniją nuo neatmenamų laikų, ir ji permainingai sėkmingai kovoja su amžinais savo palydovais sukurdama vis naujesnes tabletes, miltelius ir mikstūras. Tačiau chemiškai sintezuoti antibiotikai turi ir šalutinių poveikių. Jie gali sukelti disbakteriozę, apkurtimą, kepenų, skrandžio ir įvairiausias kitas ligas.

Labai efektyvūs nuo uždegimų, peršalimų ir infekcijų yra natūralūs vaistai - augaliniai antibiotikai. Kai kurie jų gali sunaikinti ne tik ligas sukeliančias bakterijas, bet ir virusus. Jie ne slopina, o sustiprina skrandžio ir žarnyno trakto sekrecinę funkciją, stimuliuoja širdį ir kraujagysles, taip pat vartojami gydant kitas ligas.

Vartodami augalinius antibiotikus galite apsaugoti savo organizmą nuo griaunančio farmacinių preparatų poveikio, sustiprinti, o ne ardyti imunitetą, būti stipresni, sveikesni ir nesirgdami nugyventi ilgą gyvenimą. Viską, ko reikia sveikatai, jūs jau turite - gerą patarimą, naudingą receptą ir natūralius vaistus.


Iš rusų kalbos vertė Valentina Čeponienė"Kirmėlinės ligos ir jų gydymas"

Į mūsų organizmą patekę parazitai sukelia įvairias sunkias ligas. Natūralių gydymosi būdų žinovo G. Malachovo patarimai išmokys jus pasinaudoti liaudies medicinos patirtimi, padės išvalyti kūną ir susigrąžinti prarastą sveikatą.

Prieš pradėdami bet kurią procedūrą, būtinai pasitarkite su savo šeimos gydytoju."Dievas mane apdovanojo gebėjimu suvokti esmę ir paprastais žodžiais ją paaiškinti. Štai kodėl sumaniau leisti naują knygų seriją. Mano skaitytojai nuolat manęs prašo konkrečių patarimų. Tad nusprendžiau trumpai ir aiškiai papasakoti viską, ką žinau apie ligas ir jų gydymą.

Šios serijos knygos jus supažindins su veiksmingiausiais gydymo metodais, atsakys į klausimus. Jose rasite konkrečių pavyzdžių, kaip žmonėms pavyko pasveikti, sustiprinti sveikatą, susigrąžinti jaunystę, išspręsti gyvybiškai svarbias problemas. Skaitytojai savarankiškai įsisavins nelengvą sveikatos ir tobulėjimo mokslą.

Būkite laimingi! Būkite sveiki!"


Genadijus Malachovas

Iš rusų kalbos vertė Nora Jazbutytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu