0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kraujo pažadas. Ciklo "Vampyrų akademija" 4-oji knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kraujo pažadas. Ciklo "Vampyrų akademija" 4-oji knyga


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 9.36 SoldOut
Knygos "Kraujo pažadas. Ciklo "Vampyrų akademija" 4-oji knyga" aprašymas

Ar Rouz užteks ryžto ištesėti duotą pažadą?
Morojų princesė Lisa Dragomir – mirtinga vampyrė, turinti retą dovaną valdyti dvasios elementą. Ją nuolat reikia saugoti nuo strigojų – žiauriausių nemirtingų vampyrų. Geriausios Lisos draugės dampyrės Rouz Hetavėj gyslomis teka ir žmonių, ir vampyrų kraujas, suteikiantis jai nepaprastų galių. Rouz pasiryžusi paaukoti gyvybę, kad apsaugotų Lisą nuo strigojų, kurie žūtbūt stengiasi paversti princesę saviške...
Pastarasis strigojų išpuolis prieš Akademiją buvo itin baisus ir nusinešė nemažai gyvybių. Negana to, keletą aukų strigojai paėmė nelaisvėn, o sergėtoją Dimitrijų pavertė strigojumi... Kartą Dimitrijus sakė verčiau mirsiąs nei tapsiąs vienu iš jų, todėl dabar Rouz turi palikti geriausią draugę Lisą, kurią buvo prisiekusi saugoti kad ir kas nutiktų, ir ištesėti Dimitrijui duotą pažadą. Bet kaip nužudyti tą, kurį myli labiau už gyvenimą?
Meilė ir ištikimybė stipresnė už kraują.


  • Autorius: Richelle Mead
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 21,3x14,3, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090102800

Parašykite atsiliepimą apie "Kraujo pažadas. Ciklo "Vampyrų akademija" 4-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kraujo pažadas. Ciklo "Vampyrų akademija" 4-oji knyga, kurį parašė Richelle Mead. Siūlome ne tik išsamų Kraujo pažadas. Ciklo "Vampyrų akademija" 4-oji knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Richelle Mead. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kraujo pažadas. Ciklo "Vampyrų akademija" 4-oji knyga. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kraujo pažadas. Ciklo "Vampyrų akademija" 4-oji knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kraujo pažadas. Ciklo "Vampyrų akademija" 4-oji knyga" perkama kartu