0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūrėjo ir kūrinio sąveikos - pokalbio teologija Senajame Testamente

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kūrėjo ir kūrinio sąveikos - pokalbio teologija Senajame Testamente


2021-06-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kūrėjo ir kūrinio sąveikos - pokalbio teologija Senajame Testamente" aprašymas

Knygelėje atskleidžiamas Kūrėjo ir jo tautos, atskiro žmogaus bendravimas, pateikiama kalbinė Senojo Testamento teksto analizė, nagrinėjami Dievo-Kūrėjo ir žmogaus, kuris yra Kūrėjo padėjėjas, bruožai, psalmių poezija.Parašykite atsiliepimą apie "Kūrėjo ir kūrinio sąveikos - pokalbio teologija Senajame Testamente"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kūrėjo ir kūrinio sąveikos - pokalbio teologija Senajame Testamente, kurią skaitytojams dovanoja Antanas Rubšys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Rubšys su knyga Kūrėjo ir kūrinio sąveikos - pokalbio teologija Senajame Testamente jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kūrėjo ir kūrinio sąveikos - pokalbio teologija Senajame Testamente patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Rubšys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kūrėjo ir kūrinio sąveikos - pokalbio teologija Senajame Testamente palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kūrėjo ir kūrinio sąveikos - pokalbio teologija Senajame Testamente" perkama kartu