0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kūrybinių industrijų specialybės kalbos kultūra

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 9,19 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 3.10 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kūrybinių industrijų specialybės kalbos kultūra


2021-06-30 9.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kūrybinių industrijų specialybės kalbos kultūra" aprašymas

Vadovėlis "Kūrybinių industrijų specialybės kalbos kultūra" parašytas pagal Vilniaus Gedimino technikos universiteto Lietuvių kalbos katedros specialybės kalbos kultūros modulį; taip pat buvo remiamasi Valstybinės lietuvių kalbos komisijos parengta specialybės kalbos programa. Aptariama kalbos samprata, jos santykis su komunikacijos teorija, bendrinė bei valstybinė kalba ir svarbiausios kalbos atmainos, skiriamos pagal kalbos vartojimo būdus ir funkcinę skaidą.

Supažindinama su mokslinio stiliaus ypatumais, terminų reikalavimais, terminų tvarkybos principais, specialybės kalbos dėsningumais. Patariama, kaip rengti sakytinius tekstus, rašyti studentams aktualius administracinius dokumentus, aptariamas mokslinio teksto rašymo procesas, mokslinio teksto struktūra ir įforminimo reikalavimai. Suteikiama žinių, padedančių suformuoti tinkamą kompetencijų lygį veiksmingam ir taisyklingam dalykiniam bendravimui.

Tikimasi, kad vadovėlis "Kūrybinių industrijų specialybės kalbos kultūra" padės studentams suvokti kalbos vartojimo skirtingomis aplinkybėmis ypatumus, išmokti rašyti rašto darbus, tinkamai juos komponuoti, vartoti taisyklingą terminiją ir pasirinkti tinkamą mokslo kalbos raišką.Parašykite atsiliepimą apie "Kūrybinių industrijų specialybės kalbos kultūra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kūrybinių industrijų specialybės kalbos kultūra, kurią skaitytojams dovanoja Rasuolė Vladarskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rasuolė Vladarskienė su knyga Kūrybinių industrijų specialybės kalbos kultūra jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kūrybinių industrijų specialybės kalbos kultūra patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rasuolė Vladarskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kūrybinių industrijų specialybės kalbos kultūra palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kūrybinių industrijų specialybės kalbos kultūra" perkama kartu