0

Laikrodžio širdis

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Laikrodžio širdis

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786090133804

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Garsaus britų rašytojo Philip Pullman šiuolaikinė pasaka „Laikrodžio širdis“ – įtraukianti ir šiurpoka mažo miestelio laikrodžio istorija. Kai kurios istorijos yra nesustabdomos, tereikia jas kaip laikrodžius prisukti ir tuomet prasideda...

„Laikrodžio širdis“ pasakoja apie tai, kad niekada negalima aukoti žmogiškumo ir tikėtis lengvai, be pastangų pasiekti sėkmę. Už viską tenka mokėti ir kartais ta kaina būna žiauri...


Laikrodininkas, laikrodininko mokinys, mechaninis šarvuotas riteris, mažasis princas su motoriuku vietoj širdies, istorijos pabaigos nesugalvojantis rašytojas, paslaptingas gydytojas Kalmėnijus, kuris, anot gandų, yra pats velnias... Suvesk šiuos veikėjus į vieną vietą, patalpink į istoriją, pasakojamą šaltą žiemos vakarą, kai snaigės sūkuriuodamos leidžiasi žemėn, ir staiga suprasi atsidūręs pasakoje - savotiškoje, kiek gąsdinančioje, tekančioje savu ritmu. Tokiu, kokiu paprastai tiksi laikrodis – tik tak, tik tak...Mažame Vokietijos miestelyje gyventojai laukia naujos laikrodžio figūros, kurią turi pristatyti laikrodininko mokinys. Tačiau jis prisipažįsta, jog figūros nepagamino. Jis - pirmasis laikrodininkas per šimtus metų, kuris nesugebėjo to padaryti. Netikėtai atsiradus keistam išsigelbėjimo pasiūlymui, mokinys griebiasi jo lyg šiaudo. Tačiau po lengvomis išeitimis visuomet slypi grėsmingos pasekmės. Laikrodininko mokinys stebi, kaip laikrodžio figūra atgyja. Štai tuomet nutinka neregėtas dalykas - fantazija susilieja su tikrove. Turi atsirasti kažkas, kieno jautri ir mylinti širdis išpainios šią kraupią istoriją...


Žinomo britų rašytojo Philipo Pullmano istorija „Laikrodžio širdis“ yra šiuolaikinė pasaka, kurioje gausu mokslinės fantastikos, istorinės apysakos, detektyvo, nuotykių ir siaubo istorijos elementų.


"Jaudinantis šedevras apie istorijas, kurios tampa tikrove“.

Amanda Craig, The Times


„Tai lyg klasikinė pasaka. Elegantiškai parašyta, šiurpi istorija, kurią skaitant pasišiauš net plaukeliai ant sprando“.


Jacqueline Wilson, britų vaikų rašytoja


„Jaudinanti, baisi, romantiška ir skoninga istorija“.


Guardian


Philip Pullman (g. 1946 m.) – britų rašytojas, fantastinių romanų autorius. Vaikystėje daug keliavo po pasaulį, nes jo tėvas, o vėliau ir patėvis tarnavo Karališkosiose oro pajėgose. Dalį vaikystės praleido Australijoje, kur atrado komiksus ir labiausiai pamilo jų herojus – Betmeną ir Supermeną. Nuo 11 metų gyveno Didžiojoje Britanijoje. Didžiulę įtaką rašytojui padarė jo anglų kalbos mokytoja, kuriai jis iki šios siunčia savo knygas.

Studijavo anglų kalbą Ekseterio koledže Oksforde, vėliau tapo anglų kalbos mokytoju ir dirbo įvairiose mokyklose, taip pat Vestminsterio koledže Oksforde.

Pirmuosius romanus rašė suaugusiems, tačiau dirbdamas mokytoju pradėjo rašyto vaikams. Kai kurie jo romanai paremti pjesėmis, kurias parašė savo mokiniams. Labiausiai išgarsėjo parašęs trilogiją „Jo tamsiosios medžiagos”, kurią sudaro knygos „Šiaurės pašvaistė“, „Aštrusis peilis“ ir „Gintarinis žiūronas“.

2002 m. už „Gintarinį žiūroną“ autorius buvo apdovanotas prestižine Whitebread premija. Tai pirmas atvejis, kai tokį svarbų literatūrinį apdovanojimą pelnė knyga, skirta vaikams ir jaunimui. 2015 metais pelnė Astridos Lindgren premiją.


Iš anglų kalbos vertė Kęstutis Urba

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu