TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Laiškas karaliui

Kaina: 16,75 €
Kaina su kodu: 11,72 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 16.747 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laiškas karaliui" aprašymas

Jaunasis DIDVYRIS

PASLAPTINGA užduotis

Neįtikėtinas NUOTYKIS

Tijuris – beveik riteris. Nuo įšventinimo į riterius jį skiria tik viena naktis. Jis turi ją praleisti atsiskyręs tyloje. Tada suskamba pagalbos šauksmas. Jei Tijuris atsakys, netaps riteriu. Bet kalbama apie gyvenimą ir mirtį... Tijuris atidaro duris. Naktinis lankytojas jam pateikia prašymą, kuris pakeis jo gyvenimą. Tijuris turi nugabenti laišką karaliui kitoje kalnų pusėje – laišką, nulemsiantį karalystės likimą. Tijuriui teks palikti viską: namus ir svajones – dėl užduoties, galbūt kainuosiančios jam gyvybę.

Tonke Dragt gimė 1930 m. Batavijoje (dabar Džakarta) Indonezijoje. Ten praleido didžiąją dalį vaikystės, įskaitant trejus metus (1942-1945 m.) japonų internuotųjų stovykloje, kur buvo laikoma kartu su mama ir dviem seserimis. Po karo su visa šeima persikėlė į Nyderlandus. Baigusi mokyklą, T. Dragt buvo priimta į Vaizduojamųjų menų akademiją Hagoje. Po studijų dirbo piešimo mokytoja. „Laiškas karaliui“, iliustruotas autorės darbais ir išleistas 1962 m., labai greitai tapo vienu skaitomiausių kūrinių Nyderlanduose.

2001 m. rašytojai buvo suteiktas riterio titulas, o 2004 m. „Laiškas karaliui“ pelnė „Griffel der Griffels“ literatūrinį apdovanojimą už geriausią Nyderlandų knygą vaikams per pastaruosius penkiasdešimt metų. Pagal ją 2020 m. sukurtas „Netflix“ serialas „The Letter for the King“.


  • Autorius: Tonke Dragt
  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 468
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094803796
  • Vertėjas: Jolita Urnikytė
  • Iš kokios kalbos versta: nyderlandų

Parašykite atsiliepimą apie "Laiškas karaliui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Laiškas karaliui", kurį pristato Tonke Dragt. Siūlome ne tik išsamų "Laiškas karaliui" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tonke Dragt. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Laiškas karaliui". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Laiškas karaliui" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Laiškas karaliui" perkama kartu