0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lapiukas Vasaris. Sausainio kerštas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 2.99 SoldOut

Knygos "Lapiukas Vasaris. Sausainio kerštas" aprašymas

– Ir ko gi tu ieškai?
– Ko? Nuotykių, štai ko!
– Čia nėra jokių nuotykių, – atkirto Vasaris, – nieko nėra. Ir apskritai – ši sala negyvenama.

Sakoma, kad negyvenamose salose niekas negyvena. Tik ne šioje istorijoje. Čia knibždėte knibžda įvairiausių padarų. Tai – ir milžiniškos bitės, kremtančios sausainių trupinius, ir paslaptingas paukštis Naktikovas, kuris nuolat į kažką atsitrenkia, o kur dar vienas spalvingiausių pasakojimo veikėjų – triušis, kuris nesiskaito...

Nerūpestingai bėgančios vasaros dienos, kupinos nuotykių ir triušio sukurtų dainelių, virsta tikru išbandymu draugams, kuomet prakąstas sausainis imasi įgyvendinti savąjį keršto planą.


  • Autorius: Raimondas J. Nabus
  • Leidėjas: Mažoji raidė
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099562858

Parašykite atsiliepimą apie "Lapiukas Vasaris. Sausainio kerštas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Lapiukas Vasaris. Sausainio kerštas", kurį parašė Raimondas J. Nabus. Siūlome ne tik išsamų "Lapiukas Vasaris. Sausainio kerštas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Raimondas J. Nabus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Lapiukas Vasaris. Sausainio kerštas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Lapiukas Vasaris. Sausainio kerštas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Lapiukas Vasaris. Sausainio kerštas" perkama kartu