⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ląstelės biologija

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 32.99 SoldOut

Knygos "Ląstelės biologija " aprašymas

Ląstelė - mažiausias gyvybės vienetas, gebantis gyventi savarankiškai, arba yra sudedamoji gyvųjų organizmų dalis. Tik gerai išmanydami ląstelės struktūrą ir funkcijas galime suprasti gyvųjų organizmų -mikroorganizmų, augalų ir gyvūnų sandarą, panašumus, įvairovę bei ligas.

Mokslas, visapusiškai nagrinėjantis ląstelės sandarą ir veiklą, vadinamas ląstelės biologija. Ši bio-logijos šaka aiškina gyvybės reiškinius apie ląstelę ir jų sąveiką. Ši sąveika lemia sudėtingesnių ląstelės vidaus struktūrų sandarą, ląstelių morfologijos ir veiklos ypatybes, jų gebą sudaryti darniai funkcionuo-jančius audinius, organus ir garantuoti sudėtingą gyvojo organizmo veiklą (V. Mildažienė ir kt., 2004).

Šiuo metu pasaulyje vyksta biologijos mokslo revoliucija, kurios nauji atradimai mums suteikia di-džiules ir svarbias žinias apie ląstelių reikšmę gyviesiems organizmams. Ypač reikšminga yra mokslinin¬kų įrodyta dinaminė ląstelės prigimtis, jos gebėjimas augti, daugintis, specializuotis, atsakyti į dirgiklius ir prisitaikyti prie pakitusios aplinkos.

Ląstelės biologijos mokslo šaka nuolat keičiasi, papildoma naujomis žiniomis ir atradimais, nes daugybė susijusių mokslo šakų mokslininkų sutelkia jėgas į siekius pagrįsti ląstelių struktūrą ir joje vyks-tančius gyvybinius procesus. Citologijos, molekulinės genetikos ir biochemijos mokslų konvergencija padarė ląstelės biologiją viena įdomiausių ir dinamiškiausių šakų šiuolaikinėje biologijoje.

Mokomoji knyga "Ląstelės biologija" skirta Veterinarijos fakulteto „Veterinarinės medicinos studijų" programos studentams, studijuojantiems Ląstelės biologijos dalyką. Teorinę kurso dalį studentai išklauso per paskaitas, o ląstelės cheminę sudėtį, plazminės membranos veikimą, ląstelės gyvybingumą, organelių frakcionavimą nagrinėja laboratorinių darbų metu. Tikimės, kad ši mokomoji knyga apie ląstelės bi¬ologiją palengvins ne tik veterinarinės medicinos specialybės, bet ir kitų biomedicinos srities speci¬alybių studentams studijas, nes minėto modulio žinioms įprasminti iki šiol nebuvo išleistos mokymo priemonės.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ląstelės biologija "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Biologijos knygos

Agila Daukšienė, Jurgita Dailidavičienė, LIna Merkevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ląstelės biologija ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ląstelės biologija " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ląstelės biologija " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ląstelės biologija "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Agila Daukšienė, Jurgita Dailidavičienė, LIna Merkevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ląstelės biologija " perkama kartu