0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laukinių pievų kiškis

Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 6.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Laukinių pievų kiškis " aprašymas

Vaikams nuo 6 metų.

„Elė nebuvo tikra, kas privertė ją pakelti akis.[...] Bet priešais, šiek tiek žemiau šlaitu, tupėjo kiškis. Saulė nušvietė jo gelsvai rudą kailiuką, akys spindėjo tarsi gintarėliai.
Kiškis žiūrėjo į ją.“

Anksčiau Elė mėgdavo kartu su mama stebėti pievose liuoksinčius ir žaidžiančius kiškius. Tačiau po mamos mirties, praėjus kiek laiko, mergaitei vis sunkiau prisiminti tas laimingas akimirkas.

Vieną dieną Elė randa sužeistą kiškutį. Vargšas gyvūnėlis atrodo toks išsigandęs, kad mergaitė pajuto privalanti ko nors imtis ir jam padėti. Pasirūpinti gyvūnėlio sveikata bus didžiulis iššūkis, bet gal tai suteiks progą Elei pasijusti geriau ir susirasti naujų draugų?

Holly Webb „Laukinių pievų kiškis“:

ugdo empatiją,
ugdo atsakomybės jausmą,
moko tinkamo elgesio su laukiniais gyvūnais,
puikiai tinka vaikams, pradedantiems skaityti savarankiškai.

Holly Web – britų rašytoja, vaikus sužavėjusi jautriomis ir įkvepiančiomis istorijomis apie gyvūnėlius. Puikias iliustracijas šiai knygai sukūrė Dawn Cooper, kuriai nepaprastai patinka piešti būtent gamtą ir gyvūnus.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Wildmeadow Hare
  • Autorius: Holly Webb
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090147474
  • Vertėjas: Ina Jakaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Laukinių pievų kiškis "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Laukinių pievų kiškis ", kurį pristato Holly Webb. Siūlome ne tik išsamų "Laukinių pievų kiškis " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Holly Webb. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Laukinių pievų kiškis ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Laukinių pievų kiškis " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Laukinių pievų kiškis " perkama kartu