⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Liaudies meistrė Regina Žvirblienė: mezginiai, skiautiniai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 10.99 SoldOut

Knygos "Liaudies meistrė Regina Žvirblienė: mezginiai, skiautiniai" aprašymas

Šis leidinys "Liaudies meistrė Regina Žvirblienė: mezginiai, skiautiniai" supažindina su liaudies tradicijų puoselėtoja Ukmergės tautodailininkų draugijos nare Regina Žvirbliene. R. Žvirblienė yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė, tradicinių amatų meistrė, kurios mezginiai ir nėriniai sertifikuoti tautinio paveldo produktais. Ji žinoma ir kaip skiautinių meistrė, nuolatinė parodų bei konkursų dalyvė, daug laiko skirianti rankdarbių populiarinimui ir mokymams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Liaudies meistrė Regina Žvirblienė: mezginiai, skiautiniai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dailės knygos

Sud. Elvyda Lazauskaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Liaudies meistrė Regina Žvirblienė: mezginiai, skiautiniai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Liaudies meistrė Regina Žvirblienė: mezginiai, skiautiniai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Liaudies meistrė Regina Žvirblienė: mezginiai, skiautiniai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Liaudies meistrė Regina Žvirblienė: mezginiai, skiautiniai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Elvyda Lazauskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Liaudies meistrė Regina Žvirblienė: mezginiai, skiautiniai" perkama kartu