0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių k. užduotys 5-6 kl. 4 d.

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Lietuvių k. užduotys 5-6 kl. 4 d.


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.01 SoldOut
Knygos "Lietuvių k. užduotys 5-6 kl. 4 d." aprašymas

Ketvirtojoje lietuvių kalbos užduočių dalyje specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems 5–6 klasių mokiniams pateikiama viskas, ką jiems derėtų žinoti apie būdvardį ir kokius praktinius gebėjimus susiformuoti, mokantis pažinti ir vartoti šią kalbos dalį. Keliolika užduočių skirta tekstui mokyti. Visų užduočių adresatas – mokinys, patiriantis didesnių ar mažesnių gimtosios kalbos mokymosi sunkumų, todėl taikant praktikoje šią mokymo priemonę reikėtų nepamiršti ne tik individualios pedagoginės pagalbos, bet ir teigiamo psichologinio poveikio mokiniui būdų.


  • Autorius: J. Ambrukaitis
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 68
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955321187

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių k. užduotys 5-6 kl. 4 d."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietuvių k. užduotys 5-6 kl. 4 d., kurią skaitytojams dovanoja J. Ambrukaitis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar J. Ambrukaitis su knyga Lietuvių k. užduotys 5-6 kl. 4 d. jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietuvių k. užduotys 5-6 kl. 4 d. patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. Ambrukaitis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietuvių k. užduotys 5-6 kl. 4 d. palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių k. užduotys 5-6 kl. 4 d." perkama kartu