0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalbos skyryba: taisyklės, komentarai, patarimai

Kaina internetu: 14,69 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (9%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 14.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lietuvių kalbos skyryba: taisyklės, komentarai, patarimai" aprašymas

Šis leidinys ir 2019 m. lapkričio 7 d. VLKK nutarimas „Dėl lietuvių kalbos skyrybos taisyklių“ sudaro vientisą dabartinį skyrybos reguliavimo šaltinį. Leidinyje pateikiamos kai kur plačiau nei Nutarime suformuluotos lietuvių kalbos skyrybos taisyklės, yra vartosenai aktualių, bet į Nutarimą nepatekusių pagrindinių taisyklių variantų ar visų skyrelių. Daug dėmesio skiriama taisyklių komentarams ir vartosenos paaiškinimams.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos skyryba: taisyklės, komentarai, patarimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Albinas Drukteinis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lietuvių kalbos skyryba: taisyklės, komentarai, patarimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lietuvių kalbos skyryba: taisyklės, komentarai, patarimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lietuvių kalbos skyryba: taisyklės, komentarai, patarimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lietuvių kalbos skyryba: taisyklės, komentarai, patarimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Albinas Drukteinis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lietuvių kalbos skyryba: taisyklės, komentarai, patarimai" perkama kartu