0

Lietuvos etnologijos ir antropologijos enciklopedija

  • Nuolaida knygai -46%
Kaina internetu: 4,39 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 3.60 € (46%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos etnologijos ir antropologijos enciklopedija

  • Leidėjas: Lietuvos istorijos institutas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 518
  • ISBN ar kodas: 9789955847410

2020-10-31 4.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos etnologijos ir antropologijos enciklopedija" aprašymas

„Lietuvos etnologijos ir antropologijos enciklopedijoje“ nagrinėjama etnologijos, antropologijos mokslo istorija ir metodologija. Supažindinama su mokslų tyrimų tematika, sąvokomis, metodais, rezultatais. Knyga yra kartu apžvalga, mokslinė polemika ir tyrimų įžvalgos bei rezultatai. Nagrinėjami etnografinių regionų apibrėžimai, vietų savitumai, įvairių tautybių Lietuvos gyventojų savimonė, etniškumas ir tautiškumas, vietinių bendruomenių, šeimų socialiniai, kultūriniai bruožai – Lietuvos etnologijos, antropologijos istorijoje labiausiai tiriamos temos ir objektai. Atskleidžiami tarpdisciplininiai požiūriai.
Penkiasdešimt įvairių Lietuvos mokslo tyrimų institutų ir universitetų mokslininkų parašė 101 straipsnį apie Lietuvos etnologiją ir antropologiją, Lietuvos žmonių tapatybės sąvokas, 36 biografijas. Darbas skirtas mokslo institucijoms, universitetų studentams, kultūros, švietimo organizacijoms, kultūros puoselėtojams.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos etnologijos ir antropologijos enciklopedija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Enciklopedijos

Vida Savoniakaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos etnologijos ir antropologijos enciklopedija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos etnologijos ir antropologijos enciklopedija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos etnologijos ir antropologijos enciklopedija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos etnologijos ir antropologijos enciklopedija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vida Savoniakaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuvos etnologijos ir antropologijos enciklopedija" perkama kartu