⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Likimo galia

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 1.79 SoldOut

Knygos "Likimo galia" aprašymas

Mano šeima - tai mano namai...
Mano namai - tai mano tvirtovė.
Mano tvirtovė - tai mano gimtinė.
Mano gimtinė - tai Lietuva.
Mano Lietuva - tai žemė, kuri užaugino mane, užaugins ir mano vaikus. Mano tėvynės žemėje plaka dosni, mylinti, globojanti širdis, kurioje telpa visas mano gyvenimas, mano vaikų ir anūkų gyvenimas...
Lenkiuosi tau, gimtoji žeme, ir į tavo šiltas rankas atiduodu savo šeimos likimą ir laimingą ateitį.

Darbštų ir sąžiningą, visokiais talentais apdovanotą jaunuolį gyvenimas mėtė ir vėtė. Tačiau Klaudijus nepaskendo kančių liūne. Dviejų jaunų žmonių meilė buvo stipresnė už visas negandas, stipresnė už patį gyvenimą. Po sunkių išbandymų, likęs ištikimas savo siekiams, gimtinėje radęs ramybę ir šeimą, galiausiai jis galėjo pasakyti: " Lenkiuosi tau, gimtoji žeme, ir į tavo šiltas rankas atiduodu savo likimą ir savo ateitį."


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Likimo galia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Likimo galia", Nijolė Rinkevičienė-Gilaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Nijolė Rinkevičienė-Gilaitienė su knyga "Likimo galia" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Likimo galia" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Nijolė Rinkevičienė-Gilaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Likimo galia" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Likimo galia" perkama kartu