TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą

Kaina: 13,99 €
Kaina su kodu: 9,79 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą" aprašymas

„Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą“ - tai jau trečioji Artumos leidyklos serijos „Perskaitęs duok kitam“ knygelė. Šį kartą – apie Šiluvą, jos paslėptą LOBĮ ir paslaptingas keliones iki jo... Ir vėl – tai knyga šeimai, nes ją gali skaityti ne tik vaikai, bet ir tėvai bei seneliai. Skaitytojai supažindinami su šios ypatingos vietos istorija, bandant suprasti: kodėl ten nuo amžių keliauja žmonės, kodėl ji tokia populiari tarp tikinčiųjų ir šiandien?!

Šiluva šiandien, lyginant su XVII amžiumi, labai pasikeitusi, bet žmonės ir toliau čia renkasi. Kartu su nauju šios knygos veikėju, kuriam parinkome senovišką vardą – Jonas Išmisločius, leisitės tyrinėti, kaip atsirado šis miestelis, kodėl žmonės kasmet keliauja melstis prie Mergelės Marijos paveikslo ir nori pamatyti akmenį, virš kurio pastatyta koplyčia, kur buvo slepiama lobių skrynia... Sužinosite, kas peršovė kryžių, kaip elgetos pernešdavo caro laikais draudžiamą lietuvišką spaudą, kodėl ir kaip XX amžiuje sovietai gaudė piligrimus, keliaujančius į Šiluvą, kaip jaunimas pabėgdavo nuo milicijos ir ką apie tai sakė jų mokytojai...

Knyga „Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą“ nėra istorijos vadovėlis, nors daug kur palikome tikrus liudytojų vardus, iliustracijose naudojami autentiški vaizdai, nuotraukos. Veikėjų figūras dailininkė piešė planšete, o paskui perkėlė į tikras senovines nuotraukas, kad jos padėtų įsivaizduoti tai, apie ką skaitote.

Šią knygą „Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą“ galima skaityti iš abiejų pusių. Jei versite nuo pirmos dalies – sužinosite senąją Šiluvos istoriją, kaip buvo statomos bažnyčios, kiek sveria votai – padėkos ženklai, sukabinti prie stebuklingojo paveikslo, kaip maldingų kelionių metu vykdavo turgus Šiluvoje... Prasidėjus Antrajam pasauliniam karui, gyvenimas apvirto aukštyn kojom, todėl ir knygelę reikia apversti ir skaityti nuo galo. Ten istorija apie XX a. piligrimų laukusius išbandymus. O Lietuvai atgavus Nepriklausomybę, Šiluvoje apsilankė net pats popiežius Jonas Paulius II, dabar paskelbtas šventuoju.

Nukeliavę į Šiluvą, visais laikais žmonės suprasdavo, kad leistis į piligriminę kelionę yra verta. Mūsų širdys čia keičiasi – tampa geresnės, atidesnės ir atviresnės Dievui bei žmonėms. Tad keliaukime drauge ir į Šiluvą, ir knygelės puslapiais!

Knygos priede – žaidimas vaikams „Kelionė į Šiluvą“.Parašykite atsiliepimą apie "Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Danguolė Gervytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danguolė Gervytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lobis. Slapta kelionė į Šiluvą" perkama kartu