0

Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte

  • Nuolaida knygai -26%
2.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-12-07 chrom

sunkus skaitymas,kaipo \"mokslinis\"aiskinimas,

Informacija

Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 11x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9789955619086

2020-09-30 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte" aprašymas

Šioje dalyje kalbama apie tai, kaip Šventajame Rašte traktuojami žmogaus seksualumas, jo pašaukimas mylėti. Aptariama meilės samprata Senajame bei Naujajame Testamentuose, lyties vieta bei vaidmuo juose, nagrinėjami santuokos bei šeimos aspektai, Sandora kaip santuoka.

2011-12-07

sunkus skaitymas,kaipo \"mokslinis\"aiskinimas,

Parašykite atsiliepimą apie "Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos studijos

Antanas Rubšys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Rubšys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte" perkama kartu