0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte

2.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 1,49 €
Kaina knygyne: 1,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-12-07 chrom

sunkus skaitymas,kaipo \"mokslinis\"aiskinimas,

Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte


2021-05-31 1.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte" aprašymas

Šioje dalyje kalbama apie tai, kaip Šventajame Rašte traktuojami žmogaus seksualumas, jo pašaukimas mylėti. Aptariama meilės samprata Senajame bei Naujajame Testamentuose, lyties vieta bei vaidmuo juose, nagrinėjami santuokos bei šeimos aspektai, Sandora kaip santuoka.2011-12-07

sunkus skaitymas,kaipo \"mokslinis\"aiskinimas,

Parašykite atsiliepimą apie "Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos studijos

Antanas Rubšys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Rubšys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Lyties šventumas ir šeima Šventajame Rašte" perkama kartu