0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Malda. Pagal Antoine'ą de Saint-Exupery

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-12-02


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 5.99 SoldOut

Knygos "Malda. Pagal Antoine'ą de Saint-Exupery" aprašymas

Nežinomo autoriaus sukurtas kreipimasis į Dievą – knygelėje „Malda. Viešpatie, išmokyk mane meno žengti mažasis žingsneliais“.

Malda, kurios nemoko per tikybos pamokas ar bažnyčioje, bet kuri paliečia žmonių širdis, įkvepia, palaiko ir guodžia. Ji kalba apie paprastus ir kasdieniškus, bet esminius žmogaus poreikius bei lūkesčius.


„Padėk man tinkamai sudėlioti gyvenimo laiką.“


„Apsaugok mane nuo naivaus tikėjimo, kad gyvenime viskas turi klostytis sklandžiai.“

"Duok man ne tai, ko noriu, bet tai, ko man reikia."


Daugybė žmonių visame pasaulyje platino šią maldą internetu, dalijosi jos ištraukomis ir pamėgo cituoti. Neretai malda "Viešpatie, išmokyk mane meno žengti mažasis žingsneliais" priskiriama Antoine‘ui de Saint-Exupery vien dėl to, kad panašiu stiliumi kalba apie tas pačias vertybes, kurias šis rašytojas itin originaliai ir talentingai įvardijo savo garsiausiame kūrinyje „Mažasis princas“.

„Malda“ – tai ne tik kreipimasis į Dievą, bet ir šaltinis vidiniams apmąstymams ir net įkvėpimui. Tai raginimas eiti į priekį mažais žingsneliais, neturėti per didelių norų, atskirti tikrąsias vertybes, džiaugtis akimirka, turėti kantrybės ir vertinti tikrą draugystę.


„Maldos“ autorius – tarsi suaugęs Mažasis princas – puikiai supranta, kad gyvenimas negali būti vien tik sėkmingas - be sunkumų ir, kliūčių. Jis prašo stiprybės ir išminties visus pralaimėjimus ir klaidas priimti ir išgyventi, nes tik jų dėka mes bręstame ir augame. Jis prašo draugystės, nes tai yra trapiausia ir gražiausia gyvenimo dovana. Ir atsiduoda Dievui, sakydamas, kad turbūt tik jis geriausiai žino, ko iš tiesų reikia žmogui.


Antoine de Saint-Exupéry (Antuanas de Sent Egziuperi, 1900–1944) – prancūzų rašytojas ir lakūnas. Gimė Lione. Pirmą kartą lėktuvu į orą pakilo būdamas vos 12 metų ir nuo to laiko nenustojo domėtis aviacija, tapo profesionaliu lakūnu. Prieš pasaulinę šlovę dovanojusią knygą „Mažasis princas“ A. de Sent Egziuperi išleido knygas: „Pietų paštas“ (1929), „Naktinis skrydis“ (1931), „Žemė, žmonių planeta“ (1939), „Karo lakūnas“ (1942) ir kitas. Šios knygos išverstos į pagrindines pasaulio kalbas, taip pat į lietuvių kalbą. 1943 m. parašė knygą „Mažasis princas“, atnešusią jam pasaulinį pripažinimą, kuriuo pasidžiaugti autoriui teko labai neilgai. Rašytojas žuvo 1944 m. liepos 31 d. vykdydamas karinę užduotį.


„Malda“ - gražiai išleista knygelė, kuri puikiai tiks tiek kasdieniam pavartymui, tiek dovanai.


Vertė Vytautas Bikulčius, Aušra Karsokienė

  • Autorius:
  • Leidėjas: Mažoji leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 20
  • ISBN ar kodas: 9786098218039

2019-12-02

Parašykite atsiliepimą apie "Malda. Pagal Antoine'ą de Saint-Exupery"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Malda. Pagal Antoine'ą de Saint-Exupery", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Malda. Pagal Antoine'ą de Saint-Exupery" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Malda. Pagal Antoine'ą de Saint-Exupery" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Malda. Pagal Antoine'ą de Saint-Exupery"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Malda. Pagal Antoine'ą de Saint-Exupery" perkama kartu