0

Malonusis ponas Skeletas 3. Beveidžiai

Informacija

Malonusis ponas Skeletas 3. Beveidžiai

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 20x13, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9786090108666

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Malonusis ponas Skeletas 3. Beveidžiai" aprašymas
Kaulinis didvyris ir jo jaunoji bičiulė pakliuvo į KLAIKIAI nemalonią istoriją. Pasaulio pabaiga čia pat ir tik jiedu gali užkirsti kelią katastrofai. Kai kas liks įskaudintas, tačiau galų gale viskas baigsis laimingai.
Ką gi, tik ne šįkart.

Knyga „Malonusis ponas Skeletas. Beveidžiai“ – trečioji detektyvo Skeleto Maloniojo nuotykių serijoje. Veiksmas, magija, netikėtumai ir humoras garantuoja intriguojantį detektyvinį nuotykį kartu su jau pažįstamais herojais. „Maloniojo pono Skeleto“ knygos ne tik pelnė milžiniškas jaunųjų skaitytojų simpatijas, bet ir tapo Board Gais Energy įsteigtos „Airių dešimtmečio knygos“ laimėtojomis ir gavo Red House Vaikų knygos apdovanojimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Malonusis ponas Skeletas 3. Beveidžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Malonusis ponas Skeletas 3. Beveidžiai, kurią skaitytojams dovanoja Derek Landy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Derek Landy su knyga Malonusis ponas Skeletas 3. Beveidžiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Malonusis ponas Skeletas 3. Beveidžiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Derek Landy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Malonusis ponas Skeletas 3. Beveidžiai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Malonusis ponas Skeletas 3. Beveidžiai" perkama kartu