0

Malūnų gatvė be malūnų

  • Nuolaida knygai -67%
Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 15,79 €*
Sutaupote: 10.50 € (67%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Malūnų gatvė be malūnų

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 496
  • ISBN ar kodas: 9789986399346

2020-12-31 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Malūnų gatvė be malūnų" aprašymas

Jurgis Kunčinas (1947–2002) – vienas ryškiausių ir charizmatiškiausių XX a. pabaigos lietuvių rašytojų, itin universalus kūrėjas – prozininkas, poetas, eseistas, vertėjas. Jo kūryboje susipina lyrika, epas, humoras ir satyra, eseistika ir publicistika, kūrybinė išmonė ir dokumentiška autentika.
Rašytojo kelią pradėjęs kaip poetas, J. Kunčinas labiausiai išgarsėjo lietuvių literatūroje išskirtiniais prozos kūriniais – tradicinėmis ir trumpomis novelėmis ir, žinoma, romanais. Autoriaus poezija skaitytojams žinoma mažiau, bet ji ne mažiau įdomi ir intriguojanti.

Į šią unikalią rinktinę "Malūnų gatvė be malūnų" sudėti gražiausi ir būdingiausi eilėraščiai iš penkių poetui gyvam esant išėjusių rinkinių, dabar jau tapusių bibliografine retenybe: debiutinio „Takas per girią“ (1977), „Atidėtas rugsėjis“ (1984), „Liepų ratas“ (1988), Alytuje išleisto „Atgimimo Kryžius“ (1990) bei paskutiniojo – „Namai be žiburių“ (1991). Taip pat atrinktas nemažas pluoštas eilėraščių, spausdintų vien šiandien jau sunkiai pasiekiamuose periodiniuose leidiniuose.

Parašykite atsiliepimą apie "Malūnų gatvė be malūnų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Malūnų gatvė be malūnų, kurią skaitytojams dovanoja Jurgis Kunčinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jurgis Kunčinas su knyga Malūnų gatvė be malūnų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Malūnų gatvė be malūnų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurgis Kunčinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Malūnų gatvė be malūnų palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Malūnų gatvė be malūnų" perkama kartu