0

Mama, papasakok man… Mamos prisiminimai apie tave ir save

5.0
(1 įvertinimai)
  • Knygos išleidimo data: 2020-04-10
2020-03-10 Gita

Puikiai tiks mamai dovanai :)

Informacija

Mama, papasakok man… Mamos prisiminimai apie tave ir save

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x23
  • Puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094840999

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime

Aprašymas

Ar kada nors jaukiai susėdote su Mama ir paprašėte jos papasakoti apie save ir tavo vaikystę? Taip, kaip Ji viską prisimena. Padėkite šiems atsiminimams atgyti ir tapti Jūsų šeimos istorijos dalimi su šia neįprasta knyga – "Mama, papasakok man… Mamos prisiminimai apie tave ir save".

Ši autentiškų prisiminimų "Mama, papasakok man… Mamos prisiminimai apie tave ir save" knyga padės Jums nepamiršti! O kartu tai bus Jūsų šeimos turtas, perduodamas iš kartos į kartą, saugomas kaip trapios praėjusių metų akimirkos, faktai ir vardai, žmonės, kurie lydėjo gyvenimo kelyje, įvykiai, kurie lėmė svarbiausius pasirinkimus, ir patarimai bei palinkėjimai sūnui ar dukrai nuo artimiausio žmogaus – MAMOS. Iš širdies į širdį.

Knygoje "Mama, papasakok man… Mamos prisiminimai apie tave ir save" mamos ras begalę klausimų, kurie padės papasakoti vaikams apie savo gyvenimą. Prasmingos citatos sušildys širdį, o suklijuotos nuotraukos, kurioms palikta vietos, papuoš prisiminimus, padės įsivaizduoti, kokie žmonės lydėjo per gyvenimą.

"Mama, papasakok man… Mamos prisiminimai apie tave ir save" - tai nepaprastai vertinga prisiminimų knyga, kuri bus didžiausia dovana Jūsų vaikams, anūkams bei proanūkiams.

2020-03-10

Puikiai tiks mamai dovanai :)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu